kategorie: A2000/A3000, A4000, Sprzęt
[#1] Dwie karty graficzne na raz
Walczę od kilkudziesięciu minut z odpaleniem CyberVision64 razem z moją Retiną. Zainstalowałem CGX3, wszystko poszło gładko ale teraz po odpaleniu sterownika do monitora od CV64 komputer zawisa. Sterownik Retiny działa jak należy. Za chwilę sprawdzę, czy sama CV64 działa, tzn. wyjmę Retinę ze slotów, choć tego, że jest sprawna, jestem pewien w 99%. Co może być nie tak?
[#2] Re: Dwie karty graficzne na raz

@_arti, post #1

Wedle Amigowej prasy dwie karty powinny działać bez problemu.
Wedle tej samej prasy sterowniki do kart gryzą się ze sobą czyli obie karty będą działać na CyberGraphics lub obie na Picasso czy jak się ten drugi nazywa.
Każdy na innym ma prawo nie działać.


Pozdrawiam
[#3] Re: Dwie karty graficzne na raz

@RadoslawF, post #2

Każdy na innym ma prawo nie działać.

Można napisać sobie tak startup-sequence że przy starcie systemu mamy możliwość wyboru: CGX+karta1 lub Picasso96+karta2.
Wymaga to trochę wiedzy na temat AOS, ale jest do zrobienia.
[#4] Re: Dwie karty graficzne na raz

@stachu100, post #3

Nastepnym razem, jak o cos zapytam, dajcie mi kopa w dupe i powiedzcie bym wszystko najpierw posprawdzal. Dostalem karte z wylutowanym oscylatorem :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem