kategoria: A4000
[#1] Malowanie obudowy
Kto byłby zainteresowany malowaniem proszkowo obudowy amigi, pytam żeby rozeznać się w temacie, ponieważ znam firmę, która malowała mi proszkowo parapety i troszkę znam właściciela ale chodzi o to że musi być kilka sztuk to wtedy jest w stanie zamówić ten kolor a do jednej obudowy to się nie opłaci, i czy może ktoś wie jaki ma odcień obudowa do A4000D według palety RAL ?
[#2] Re: Malowanie obudowy

@QUAD, post #1

poco malowac? zostaw oryginal i nie wydziwiaj nawet jak troche porysana zmatowiala zawsze oryginal to oryginal lepiej pomysl o wymianie Kondensatorow , baterii i ogolny przeglad plyty :) bo to jest sprawa pierwszorzedna wyglad zewnetrzny ma marginalne znaczenie to nie samochod

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 16:48:02 przez Blendor
[#3] Re: Malowanie obudowy

@Blendor, post #2

ale jak by się udało identyczny lak załatwić i ją przed tym wypiaskować to wiesz jaki był by efekt :)
[#4] Re: Malowanie obudowy

@QUAD, post #3

na pewno ladnie ale nie oryginalnie i takie kolor ciezko dobrac ni to beż ni to biel trudno powiedziec
ja niestety nie widze w tym sensu dla mnie wazniejszy jest srodek
chociaz przyznam ze moja amiga jest w stanie perfekcyjnym jak swiezo ze sklepu
[#5] Re: Malowanie obudowy

@QUAD, post #1

Malowanie proszkowe przypadkiem nie uszkodzi obudowy?? Przecież powlokę utwardza się w 200stopniach Celsjusza... No i materiał musi w jakimś stopniu przewodzić prąd elektryczny, coby się ładunek elektryczny rozchodził po powierzchni malowanego elementu. Jesteś pewny ze ta firma oferuje malowanie proszkowe tworzyw sztucznych?

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 19:11:23 przez faza
[#6] Re: Malowanie obudowy

@faza, post #5

Chodziło mi o ten blaszany element, plastiku się proszkowo nie da, ponieważ tak jak piszesz wypala się to w piecu :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem