kategoria: A4000
[#1] Problem z cd-rom
Mam problem, zainstalowalem amiga sys4 na amidze 4000d podłączyłem naped cd i lipa, jak z menu wybieram mount cd, to pojawia się zawartosc plyty ale jest momentalna zwiecha i czerwone guru, testowalem na 3 napedach, mial ktos moze podobny problem ?
[#2] Re: Problem z cd-rom

@QUAD, post #1

A na zwykłym OSie np 3.1 tez tak jest??
Jesli nie to coś Ci zawiesza Amige
Przejrzyj s-s

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2012 20:28:36 przez Skiba
[#3] Re: Problem z cd-rom

@Skiba, post #2

No własnie próbuje, postawiłem czysty wb i jak instaluje asimcdfs to podczas instalacji wykrywa cd ale po pierwszym resecie już wyskakuje requester " unable to open cd0, device asim_atapi.device unit 1"
Klikam ok odpala sie wb i na tym koniec, nie pamietam jak to kiedyś robiłem :/
[wyróżniony] [#4] Re: Problem z cd-rom

@QUAD, post #3

wywal tego amigasys4 i zainstaluj ludzki system 3.1 lub 3.9
mialem ten sam objaw z cd na amigasys4
po zainstalowaniu 31 potem 39 objaw ustal
[#5] Re: Problem z cd-rom

@QUAD, post #3

Ja podobnie miałem na A1200. Poszukaj mojego posta na forum. Pisałem o tym jak sobie z tym poradzic. Może Tobie też to pomoże. Z tego co pamiętam grzebało się coś w mount liście cd0 - podmieniało się device jak mnie pamięc nie myli.
[#6] Re: Problem z cd-rom

@Tomski, post #5

Dzięki wszystkim ale problem już rozwiązany, miałem w systemie atapi.device na którym sie wieszało i miałem cd.device i na tym jest wszystko ok :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem