kategoria: A4000
[#1] Flicke Flixer w Picasso IV
Witam, mam pytanie o to jak wygląda sprawa z Flicke flixerem w PIV. Czy jest to coś wbudowanego w kartę, czy też jest to osobne urządzenie wpinane w slot Video? Nigdy nie miałem styczności z tą kartą i poza informacją, że ta karta coś takiego ma, nie wiem nic więcej.
[#2] Re: Flicke Flixer w Picasso IV

@ITU, post #1

Jest wbudowany w karte, a samą karte wpina się do slotu Zorro i Video.

Istnieje tez możliwśc usuniecia f-f poprzez usunięcie cześci PCB. Zobacz na fotki karty.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 09:49:55 przez tom256
[#3] Re: Flicke Flixer w Picasso IV

@tom256, post #2

Dzięki za info, teraz już wiem wszystko. Trochę zmylił mnie opis na BBoAH, gdzie było napisane, że w A2000 trzeba odłączyć flicke fixer, bo nie ma ona portu video w linii z Zorro.
[#4] Re: Flicke Flixer w Picasso IV

@ITU, post #3

Trochę zmylił mnie opis na BBoAH, gdzie było napisane, że w A2000 trzeba odłączyć flicke fixer, bo nie ma ona portu video w linii z Zorro.


To także jest prawdą . Kawałek PCB Picasso IV można "oderwać" i połączyć taśmami w takiej sytuacji.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 10:03:17 przez strim
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem