kategoria: A4000
[#1] Ile za płytę A4000T?
Mam możliwość nabycia płyty jak wyżej. Pytanie dotyczy ile mogą zapłacić za nią, nie chce przepłacić ale też nie chce oszukać sprzedającego (tzn. dać „stówkę” i spadaj Pan, znam gościa troszkę). Sprawa polega na tym że płyty nie widziałem na własne oczy. Z tego co ustaliłem jest to płyta do wersji tower C= lub Escom. Nie wiem czy ma Rom, co do kary procesorowej to mniej więcej znam ceny. Ponoć bark mechanicznych uszkodzeń. Nie wiem czego jeszcze nie napisałem a co wiem:)
[#2] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #1

Dwa do dwóch i pół tysiąca złotych.
[#3] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #1

Fundamentalne pytanie:

Czy płyta jest sprawna ?
[#4] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #1

Jak jest sprawna z romem i nie grzebana, to za Escom 1500pln to dużo jak dla mnie.
[#5] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #1

#1
Za ile bys jej nie chcial kupic/sprzedac, nie sluchaj w ogole gadania kolesia o ksywie lekarz_med.
Przestrzegam przed nim. Ten czlowiek nigdy nie poda ci realnej wartosci sprzetu, tylko swoj wlasny cennik, ktory wyssal z palca.
[#6] Re: Ile za płytę A4000T?

@lekarz_med, post #2

żebym się nie wtrącał, ale za niecałe 900 zł kupiłem płytę T z doughterboardem, romami nieużywaną na ebayu jakieś 4 miesiące temu. Chyba, że ceny aż tak szybko rosną.
[#7] Re: Ile za płytę A4000T?

@sand, post #6

Zakładając ze jest sprawna na 100% i dobrym stanie do około 1000zł. Wydanie większej kasy to IMO przesada.
[#8] Re: Ile za płytę A4000T?

@sand, post #6

Nie nie rosna tak szybko. To tylko jego kolejny zabieg, ktory ma na celu wywolanie przekonania wsrod kupujacych, ze taka plyta jest warta 2500zl zeby za pare dni mogl wystawic swoja w tej cenie i dalej trzepac kase na amifrajerach.
Jeszcze raz przestrzegam.
Ceny podawane przez lekarz_med sa NIEPRAWDZIWE!!
[#9] Re: Ile za płytę A4000T?

@sand, post #6

kupiłem płytę T z doughterboardem

Dziwne, bo A4000T nie ma daughterboard...
Ma tylko AV module i płytkę od zewnętrznego gniazda SCSI.
[#10] Re: Ile za płytę A4000T?

@stachu100, post #9

Racja :) AV Module. Przepraszam za brak precyzji i wprowadzenie w błąd.

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 14:10:20 przez sand
[#11] Re: Ile za płytę A4000T?

@selur, post #8

Obsesja widzę się pogłębia
Ale dobrze, że masz poczucie misji. Nada to może jakiś cel w twoim życiu.
Daj newsa na stronę główną

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 14:37:52 przez lekarz_med
[#12] Re: Ile za płytę A4000T?

@stachu100, post #9

Oprócz A/V module (z dzwiękiem) oraz disk module (ze złączami SCSI i FDD) jest jeszcze I/O module z portami szeregowym, równoległym, myszy oraz co ważne i czasem godne wykorzystania, zupełnie niezależnym terminatorem SCSI. Ten zestaw razem z płytą główną stanowi nierozerwalny komplet.

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 14:30:11 przez lekarz_med
[#13] Re: Ile za płytę A4000T?

@lekarz_med, post #11

Pogłębia się, skoro zauważyłeś to zacznij się leczyć, na dłuższą metę takie obsesyjne zawyżanie cen musi utrudniać życie komuś kto zajmuje się handlem.


Pozdrawiam
[#14] Re: Ile za płytę A4000T?

@RadoslawF, post #13

ble ble ble
Psy szczekają karawana jedzie dalej

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 14:39:21 przez lekarz_med
[#15] Re: Ile za płytę A4000T?

@lekarz_med, post #2

Za dwa tysiące to masz to (razem z systemem):
http://www.efunzine.com/efnz.php?a=pro&id=570&sid=1cae1d2e5bc9337cc1b72f6687194a6d
[#16] Re: Ile za płytę A4000T?

@Art, post #15

Jeżeli uważasz, że jest to Amiga 4000T to jeszcze DUŻO w temacie Amigi musisz poczytać.

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 14:49:50 przez lekarz_med
[#17] Re: Ile za płytę A4000T?

@lekarz_med, post #14

To "ble ble ble" to jak rozumiem twoja diagnoza medyczna.
Dobra, to ty poszczekaj a ja pojadę dalej.


Pozdrawiam
[#18] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #1

A może warto już dołożyć do nowego minimiga??? Tam bedzie kompletny zestaw MC68060/100Mhz w cenie samego Cyberstorma do A4000 .
[#19] Re: Ile za płytę A4000T?

@tom256, post #18

Tylko prawdopodobnie nie będzie stacji dyskietek, niestety
[#20] Re: Ile za płytę A4000T?

@lekarz_med, post #2

Nie wiem czy sprawna, bede brał w ciemno. Ponoć „coś” do niej jest, tylko co? Chodzi mi o to ile za samą płyte w ciemno, bez karty CPU, Romu i ewentualnie SCSI modułu.
[#21] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #20

Nie dałbym więcej jak 200-400 zł - oczywiście w ciemno biorąc i bez dodatków.
[#22] Re: Ile za płytę A4000T?

@BananB, post #20

Raczej nikt nie będzie dekompletował sprawnej płyty więc nie zaryzykował bym kupna takiej, ewentualnie zaproponuj sprzedającemu że weźmiesz do sprawdzenia i albo zapłacisz uzgodnioną sumę albo oddasz jako niesprawne.


Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem