kategoria: Programy
[#1] WHDLoad - polskie znaki
Witam!
Mam dosc nietypowe pytanie. Wzialem wszystkie za i zadne przeciw i stwierdzilem ze jednak najwyzsza pora na rejestracje tego dobrodziejstwa, szkoda ze sie nie zalapalem na rejestracje zbiorowa w marcu ale te 80zl to pare mniej wypitych browarow. Moje pytanie dotyczy formularza rejestracyjnego, czy mozna tam uzywac polskich znakow diagratycznych czy lepiej sobie je darowac. Rejestrujac sie np. na AmigaKit uzylem polskich czcionek i juz mialem przeflancowane nazwisko na nalepce adresowej. Chodzi mi mi o to aby w okienku startowym WHDLoad nie miec czegos na wzor: Zarejestrowano dla Jan %&d%&b$o (źdźbło).
[#2] Re: WHDLoad - polskie znaki

@Krencik, post #1

Nie wiem, czy to ma znaczenie ale pewnie jest mniej kłopotliwe, bo ja dostałem pliki w 3 różnych kodowaniach, więc jak wysyłałem karty rejestracyjne podczas zbiórki, to wszystkie PL znaczki dla pewności pozamieniałem na nie-PL.
[#3] Re: WHDLoad - polskie znaki

@_arti, post #2

Dzieki za szybka odpowiedz :) Zrobie tak jak piszesz. Juz wyslalem do Berta maila z prosba o dane do przelewu. A na marginesie, nie planujesz Arti kolejnej akcji zorganizowanej z rejestracja? :) Wiem ze duzo ludzi spoznionych sie o to pytalo.
[#4] Re: WHDLoad - polskie znaki

@Krencik, post #3

Nie sadze, bysmy pobili rekord (30 rejestracji). Kto juz mial zarejestrowac, to juz to zrobil.
[#5] Re: WHDLoad - polskie znaki

@Krencik, post #1

polskich znakow diagratycznych

Diakrytycznych.

Poza tym mały OT. Hipokrytycznie brzmi Twój wątek, gdzie masz dylemat z polskimi znakami w nazwisku przy rejestracji, a pisząc na forum ich nie uważasz. Trochę to śmieszne, prawda?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem