kategoria: Programy
[#1] Bezcelowe czekanie na personalną rejestrację MUI ?
Czy ktoś kupował ostatnio serial do MUI? Ja w lutym 2012 roku poprzez stronę zarejestrowałem MUI, dostałem zaś serial na jakiegoś gościa z informacją o chwilowych problemach związanych z generowaniem seriali na osobę, co jakiś czas się przypominałem i ... d..pa. Mam teraz czyjąś rejestrację i czuję się zrobiony na szaro - czy tylko ja, może jak jest ktoś inny to zbiorowo zalalibyśmy wnioskami o wysłanie personalnych rejestracji ? Proponowałem aby autor w czasie naprawy swojej a3000 wygenerował seriale choćby na WinUAE... Czasami myślę że jakbym ukradł z sieci serial to miałbym spokój....
[#2] Re: Bezcelowe czekanie na personalną rejestrację MUI ?

@posylus, post #1

hej ja rejestrowałem parę dni temu i też dostałem klucz na kogoś innego i informację że amiga 3000 jest zepsuta i jak naprawi to wyślę do mnie prawidłowy klucz.
[#3] Re: Bezcelowe czekanie na personalną rejestrację MUI ?

@phl22, post #2

Czyli to samo, dlaczego mam wrażenie że ktoś nas oszukał ? Tyle mówi się o piractwie, że to zabija rynek i pośrednio przyczyniło się do upadku rynku amigowskiego, a tutaj takie chamstwo. Proponowałem autorowi podpięcie tymczasowo dysku pod WinUAE i tam wygenerowanie licencji, ale mimo ponagleń do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi... Smutne.
[#4] Re: Bezcelowe czekanie na personalną rejestrację MUI ?

@posylus, post #3

Ja zarejestrowałem MUI kilka lat temu i mam to samo. Uszkodzona A3000 i klucz zapisany na kogoś innego.
[#5] Re: Bezcelowe czekanie na personalną rejestrację MUI ?

@Olek, post #4

Czyli oznacza to oszustwo i tyle... Nie wiem czy się mylę, ale ten programista jest zaangażowany w rozwój MOS-a, ciekawe jakby podchodził do zagadnienia kradzieży tego systemu... Chamstwo i złodziejstwo...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem