kategoria: A4000
[#1] Obraz Kickstartu do A4000D
Witajcie,

Potrzebuje obraz kickstartu A4000D. Okazuje sie ze w mojej plycie glownej poprzedni wlasciciel zamontowal kickstart z A4000T.
To by tlumaczylo, czasem dziwne zachowanie mojej Amigi. Osobe chetna mi pomoc, prosze o kontakt mailowy ze stosownym zalacznikiem ;)
[#2] Re: Obraz Kickstartu do A4000D

@pekdar, post #1

Witomy, witomy... a nie myślałeś by zrobić sobie samemu kicka stosownie do potrzeb? Skoro masz kicka A4000T to niewielkie zmiany potrzebne, myślę... (plus ewentualne ulepszenia oryginalnych elementów kickstartu)... a tak dostaniesz być może jakiegoś grzebanego kicka rasowanego pod WinUAE, który i tak dalej będzie "fikał koziołki"...

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 15:39:51 przez Dopuser
[#3] Re: Obraz Kickstartu do A4000D

@pekdar, post #1

Postaram Ci sie wieczorkiem podesłać obraz 3.1 40.068 z mojej A4000D.
[#4] Re: Obraz Kickstartu do A4000D

@altcomputing, post #3

Bardzo dziękuję. Dokładnie o tą wersję Kickstartu mi chodzi.

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 21:18:57 przez pekdar
[#5] Re: Obraz Kickstartu do A4000D

@pekdar, post #4

Poszło na elemela.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem