kategoria: NatAmi
[#1] Bounty na Natami
Panowie i panie a nie mozna zrobic jakiegos boulty ;) he he he zeby wplacic na projekt natami aby przyspieszyc prace ;).

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 17:53:28 przez recedent
[#2] Re:

@SzaryWilk, post #1

Ja nawet mogę do kościoła iść w niedzielę jeżeli to coś pomoże ;D
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Re:
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Re:
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Re:
[#6] Re: Bounty na Natami

@SzaryWilk, post #1

Nie. Nie pomoże. Autor wielokrotnie mówił, że dla niego to jest przede wszystkim hobby i jakiekolwiek zobowiązania czy narzucone terminy, np. w postaci bounty, zabiłyby w nim chęć na robienie czegokolwiek.
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Re:
[#8] Re: Bounty na Natami

@_arti, post #6

Dla potwierdzenia tego o czym pisze _arti, wypowiedź jednego z członków Natami-Teamu (czy jak tam się to teraz zwie):

I have told several times (and in several threads) that Thomas is not interested in any money at this point and that any discussions without Thomas lead to nothing

To co, możemy zamknąć wątek?
[#9] Re: Bounty na Natami

@recedent, post #8

Jestem za !
[#10] Re: Bounty na Natami

@PrzemasIII, post #9

Szybko, nim przerodzi się w kolejny brednioserial! :D

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 19:58:48 przez strim
[#11] Re: Bounty na Natami

@strim, post #10

Brednioseriale to największa zaleta PPA ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem