kategorie: CD32, Sprzęt
[#1] CD32 - czarny ekran.
Tydzień temu sprzedałem zestaw CD32 z Promodule. Wszystko ładnie hulało u mnie tak razem jak i osobno.

Kupiec pisze mi dzisiaj na maila, że paczka doszła, ale po podłączeniu czarny ekran jest tak razem jak i po odłączeniu Promodule.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że kickrom się mógł poluzować w transporcie, choć i to dość abstrakcyjna możliwość. Pytałem czy podłączał wizję przez gniazdo chinch, mówi, że to samo.

Macie jakieś pomysły co mogło się stać?


Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 12:13:12 przez Duracel
[#2] Re: CD32 - czarny ekran.

@Duracel, post #1

Obstawiam ,że źle coś podłącza (chodzi mi o wizję). Czy ma dźwięk ?
[#3] Re: CD32 - czarny ekran.

@Duracel, post #1

To normalne, niech dociśnie kantówkę porządnie albo niech wyjmie i włoży ram
lub włączy, zobaczy czy mu idzie na 2 mb
[#4] Re: CD32 - czarny ekran.

@Hubez, post #2

Mówi, że nie ma dźwięku. Z opisu przypomina mi to sytuację z moją A1200 z 3.1, która za pierwszym razem też czasami potrzebuje więcej czasu na wyświetlenie animacji z dyskietką, ale tutaj konsola w ogóle nie startuje.

Jeszcze przed samym wystawianiem aukcji wszystko podłączyłem i przetestowałem tak z Promodule jak i bez. Paczka była wysłana kurierem.

No nie wiem, dałem mu kilka sugestii co powinien sprawdzić. Zobaczymy co wieczorem powie.
[#5] Re: CD32 - czarny ekran.

@Duracel, post #4

kupujący uczciwy ? kiedyś miałem podobną sytuację wzmacniaczem audio sprzedawałem sprawny u klienta był juz niesprawny oddałem pieniądze i olałem sprawe bo nie był to wielki koszt (300) zł
po roku otwarłem jego góre i ku mojemu zdziwieniu wylutowane były tranzysory mocy oryginały a w ich miejsce wlutowane jakies badziewia z kasprzaka:) wzbudziło to mój żal do kupujacego a zarazem śmiech jacy ludzie chodzą na tej planecie
[#6] Re: CD32 - czarny ekran.

@Duracel, post #4


Tak ładuje się paczki

2

3

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 13:32:01 przez Dorian3d
[#7] Re: CD32 - czarny ekran.

@Dorian3d, post #6

fotomontaż , może tak było za PRL teraz sobie na to nie pozwolą , na dzień dzisiejszy uważam że poczta bardzo dba o jakość usług nawet bardziej jak te wszystkie UPS , 7 , DHL , wiem bo mam bliską osobe która pracuje na poczcie przy selekcji paczek dyscyplina i surowość w dbaniu o paczki na 1 miejscu
[#8] Re: CD32 - czarny ekran.

@mczaj, post #7

[#9] Re: CD32 - czarny ekran.

@Dorian3d, post #8

w transporcie wszystko może sie zdarzyć niedawno kupiłem joystick sv-133 mega star nówka sztuka,wyjmuje go z pudełka podłączam do amigi a tu nie działa kierunek w prawo.Chciałem go odesłać i wymienić na inny ale na szczęście w tym modelu obudowa jest przezroczysta,bez roskręcani było widać że jeden kabelek spadł ze wsówki i to była cała przyczyna.Obluzował się w transporcie podłączyłem go i wszystko działa ok.
[#10] Re: CD32 - czarny ekran.

@mczaj, post #5

Ok poszło mu :) Kamień mi z serca spadł. Napisał, że pochuchał, podmuchał, podociskał, pogłaskał i zadziałało :)

Paczka była kurierem słana, ale fakt... ostatnio miałem spór z człowiekiem który kupił ode mnie decka. Najpierw targował się o darmową przesyłkę, potem uparł się na własnego dostawcę, a potem miał pretensje, że mu źle zapakowałem. Na zdjęciach cały róg pudła rozwalony, no i jak się można domyślić magnetofon też. Skończyło się na filozoficznych dyskusjach, bo ja się nie poczuwałem z racji tego, że pierwszy raz coś takiego się zdarzyło z wysyłaną przeze mnie paczką, i pierwszy (i ostatni) raz zgodziłem się na dostawcę wybranego przez kupca. Gościu groził mi sądem i negatywem, ale powiedziałem, że wystawię to samo, bo co innego gdybym ja przygotował całą operację wysyłki, złożył zamówienie itd.

Olać. Wracając do kupca CD32, pewnie się odezwie tutaj na forum dzisiaj lub jutro, bo potrzebuje wsparcia do postawienia systemu i rozbudowy A600. także przybędzie nam jedna nowa duszyczka :)
[#11] Re: CD32 - czarny ekran.

@Duracel, post #10

Duszyczek u nas nigdy za wiele.. będzie komu do pieca dokładać- ha, ha, ha
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem