kategoria: Programy
[#1] SFSalv - błędy bad directory
Ostatnio sprawdzałem dysk w Amidze programem SFSalv i pojawiły się w oknie tego programu BAD DIRECTORY(jest tego sporo) a po kliknięciu na taki katalog ukazały się pliki. Jedynie co mogę zrobić z tego programu to Undelete. Systemowa partycja jest FFS a reszta partycji jest SFS(i na nich są te powyższe kłopoty z wadliwymi katalogami). Moje pytanie co z tym zrobić? Odzyskiwać po kolei te katalogi, pliki? Czy też odpalić program DiskSalv z aminetu aby spróbował je naprawić(czy aby dobry to pomysł aby ten program robił porządki na partycji SFS?)? Czy po od kasowaniu tych plików, katalogów już te złe katalogi się nie pojawią?
Wszelka pomoc mile widziana.
[#2] Re: SFSalv - błędy bad directory

@Tomski, post #1

Po prostu nie można odczytać nazw katalogów, zostały skasowane/nadpisane. Do sprawdzania użyj programu SFSCheck. Jak wszystko będzie OK możesz zrobić defragmentację partycji to "śmieci" powinny zniknąć. Pamiętaj tylko, żeby przed takimi operacjami wyczyścić katalog .recycled
[#3] Re: SFSalv - błędy bad directory

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Ok. Dzięki za info. Sprawdzę w najbliższych czasie jak to działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem