kategorie: A1200, Prometeusz
[#1] AfaOs i Mui problem
Mam taki problem. Po zainstalowaniu AfaOS przestały mi działać preferencje z MUI. Bez względu na to czy odpalam Mui Prefsy z ibrowse czy amigg czy nawet jak odpalam mui z ikomi to nic się nie dzieje. SnoopDos pokazuje, że Mui ładuje biblioteki i na tym finito. Mało tego zamrażają mi się wszystkie programy co korzystają z Mui. Ktoś miał już taki problem?


Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: AfaOs i Mui problem

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Jeśli używasz Afa_OS Zune to wywal go z WBStartup. Jedyne co przychodzi mi do głowy na tę chwilę.
[#3] Re: AfaOs i Mui problem

@altcomputing, post #2

Nie używam zune.

Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: AfaOs i Mui problem

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Problem udało się rozwiązać. Zainstalowałem BB3 oraz BB4 i problem zniknął. Teraz teksturuje sobie Amigg.

Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: AfaOs i Mui problem

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Hej.Zainstalowałem tą nakładkę ale w prefsach nie da sie wybrać skina.Wiesz w czym problem?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem