kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV
[#1] AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....
Co sądzicie o nowej fali upowszechniania hitów z Amigi ??
link

Ceny zaporowe, ale widać że sprzedają co się da, zero w rozwój Amigi
[#2] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Wojox, post #1

Olac ta szmelcowata firme i najlepiej zapomniec o niej a linka usunac.
Im mniej ludzi bedzie mowic o tych cwaniakach z Amiga NIC, tym szybciej doprowadzimy do upadku tego krzaka z nazwa Amiga w tle.
[#3] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Wojox, post #1

A czy czasami Team17 nie ma wyłączności na dystrybucję Alien Breadów ? ( Wiem, że udostępnił je w sieci za free ) Bo to podejrzewam, że aplikacja to emulator z autouruchamiającą się grą.
[#4] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Wojox, post #1

Ceny zaporowe ????????
Przedzial 1-3 $ to fenomenalna sprawa.

Generalnie, upowszechnianie Amigi w ten sposob, to jedyne co pozostalo i co moze ponownie Amige postawic w swietle /chocby malych/ reflektorow. Kazda inna proba reaktywacji tego kompa to jak zabawy nekromaty badz dr. Frankensteina (jesli C USA nie udalo sie do tej powry wskrzesic Amigi, nie uda sie to nikomu) .

Jestem jak najbardziej za, choc BB to raczej glownie USA /choc sam sprzetu BB sluzbowo uzywam/ a tam Amiga nigdy popularna gamingowo nie byla.

Taka inicjatywa, gdyby miala miejsce na Androidzie badz iOs , mialaby o wiele wiekszy wydzwiek.
[#5] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@sand, post #3

Alien Breadów

Obcy Chleb atakuje! :)
[#6] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@GumBoy, post #5

heheh chyba zaspany byłem ! Obcy chleb dobry temat na Film SF klasy B.
[#7] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@sand, post #6

kto wie ? Może Obcy Chleb przebije Dzień Tryfidów :))
[#8] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@michalmarek77, post #4

Zaporowe ceny (to był sarkazm),, tu działa zasada "miarka do miarki..." Milion użytkowników zassa gierkę a 2 mln dolców na koncie...
Myślę że tak małym ekraniku, jakość tych tytułów będzie bardzo wysoka. A były to gry najbardziej grywalne jak na tamte czasy. Może to obudzi popularność Amigi, może nie...OK
[#9] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Wojox, post #8

A mnie czeka za kilka miesięcy nowa umowa, warto się za takim blackbery rozglądać? To musi być jakiś najnowszy model żeby pograć w amigowe tytuły?
[#10] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Ender, post #9

Ta oferta glownie dotyczy Playbooka.
Urzadzenia, ktore biorac pod uwage fakt istnienia iPad'a czy setek tabletow z Androidem jest zupelnie nieprzydatne w uzytku domowym. Inaczej sprawa wyglada, gdy korzysta sie z tego korporacyjnie, choc w Polsce raczej to niestosowalne jest .
Smartfony BB sa niezle, jednak na nich granie w cokolwiek mija sie z celem. Osobiscie w pracy sluzbowo wole BB niz iPhone'a.
[#11] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@michalmarek77, post #10

Ja generalnie jestem fanem Nokii i chciałem coś z Symbianem lub Win 8. Czy na dobra sprawę jakaś konkretna marka telefonu szczególnie nadaje się pod kątem gier? Jak już zagrać w autobusie to wygodnie.
[#12] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Ender, post #11

Z Symbianem? To Ci się już raczej nie uda..
[#13] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Ender, post #11

do grania to tylko iPhone a lepiej iPad /choc to raczej do grania w domu, ew biurze jak jest lajt :)/.
Android od biedy tez moze byc. Co do Win8 - byc moze cos z tego bedzie w przyszlosci, dzis to jednak gorsze rozwiazanie. Cala reszta - nieistotna.
[#14] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@michalmarek77, post #13

Android od biedy ?? ahahahah Samsung Note II A pewnie w przyszłym roku sprawa na rynku się zmieni na korzyść Andka bo Apple znowu będzie serwować odgrzewane kotlety
[#15] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@PrzemasIII, post #14

Samsung ma faktycznie niektore modele fajne. Grami jednak iOS Androida zabija.
[#16] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Wojox, post #8

Milion użytkowników zassa gierkę a 2 mln dolców na koncie...

Milion uzytkowników i amigowa gierka na BB? Śmiem wątpić.
[#17] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@michalmarek77, post #10

Inaczej sprawa wyglada, gdy korzysta sie z tego korporacyjnie, choc w Polsce raczej to niestosowalne jest .

Rozwiniesz?
[#18] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Ender, post #11

Ja generalnie jestem fanem Nokii i chciałem coś z Symbianem lub Win 8.

Odpuść. Symbian ciągle żyje w poprzedniej epoce (albo i dwie epoki temu) systemów mobilnych, Windows natomiast za późno do obecnej epoki się dostosował i jest w zasadzie marginalnym graczem na rynku.
[#19] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@michalmarek77, post #15

Grami jednak iOS Androida zabija.

Zwłaszcza tymi na Tegrę ;)
[#20] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@GumBoy, post #18

Teraz to tylko Android OK To przyszłość pomysł
[#21] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@Wojox, post #1

Fajna sprawa, zważywszy na cenę. Oczekiwałbym czegoś takiego na inne platformy (iOS i Andro). Jak komuś się spodoba może zastanowi się co to za firma Amiga Inc (my wiemy, że to szmaciarze, ale dla nieobeznanych liczy się nazwa "Amiga" i to o niej być może będzie czytać....)
[#22] Re: AMIGA INC. BlackBerry, sprzedaż amigowych gier ....

@posylus, post #21

Oczekiwałbym czegoś takiego na inne platformy (iOS i Andro).

Właśnie. Wybrali na jakąś platformę która w ogóle się do tego nie nadaje. Może 5k kopii zejdzie...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem