kategoria: Programy
[#1] Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

Zalukałem i jestem zaskoczony jakością gier na tę konsolkę...

link



Widać powstała u zmierzchu Commodore, a sprzętów specjalizowanych aż głowa boli : link OK

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 22:21:01 przez Voyox
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#3] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@Voyox, post #1

Panzer Dragon, Sega Rally, DaytonaUSA - moje ulubione gry :)

Emulatora niestety nie ma...
[#4] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@KJB, post #3

Na na x86 jest przynajmniej 4 emulatory,, ok, racja
Moze sie ktos skusi na portowanie lub przepisanie,,:P Ja niestety nie umiem..;)
Zostaje mi poprobowac na pececie, ..
[#5] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@Voyox, post #4

Na PPC jest też przynajmniej jeden emulator, tyle że na linuksie, w ostateczności więc peceta nie potrzeba. Przy czym do emulacji Saturna wymagany jest trochę mocniejszy sprzęt niż do PSX.
[#6] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@Mufa, post #5

Zgadza sie, poszukam na PPC i sprawdze szybkosc emulacji. Saturn ma duzo ukladow, nawet motorolka 68EC000 za dzwiek jest odpowiedzialna. Wiec jest co emulowac....
Jednak na razie pecet ma duza przewage. Jest programik ktory instaluje oryginalne pady od PS/2-3 czy X Box. I emulatory je akceptuja. PS1 i PS2 emulowane sa prawie idealnie lub nawet lepiej od oryginalu. Podobnie jest z Sega Dreamcast, swietna gierka ''Ready 2 Rumble Boxing'' emulowana jest wzorowo !!!OK

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 12:11:00 przez Voyox
[#7] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@Voyox, post #1

Polecam ci gre Sega Saturn hoorde

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 12:42:27 przez Dorian3d
[#8] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@Dorian3d, post #7

Ja polecampomysł
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?
[#30] Re: Czy jest jakiś emulator na Amiga OS 4.x/MorphOS konsoli Sega Saturn ?

@Voyox, post #1

Z tego co wiem to nie ma emulatora Segi Saturn na AmigaOS4/MorphOS.
Ale zawsze możesz zainicjować bounty - może ktoś się skusi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem