kategoria: A500
[#61] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #43

Głosujemy do niedzieli.

ORLY? Super, zatem vote:

Modul nr.1: 1 pkt
Modul nr.2: 2 pkt
Modul nr.3: 3 pkt
Modul nr.4: 4 pkt

F7sus4 taps UU for mana and casts Counterspell.
[#62] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Dorian3d, post #58

Spoko, od autora wiem że na pewno powstał w lato 2013. :D
A że jest w stylu z przed 20-lat, to mógł się skojarzyć z jakimś kawałkiem z tamtego okresu. :)
[#63] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #62

moduł 3 - 4 pkt
moduł 2- 3 pkt
moduł 1- 2 pkt
moduł 4- 1 pkt
[#64] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniec głosowania. :)
[#65] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #64

Proszę także o zweryfikowanie obliczeń wyników. :)

Moduł 1 - 130 pkt
Moduł 2 - 131 pkt
Moduł 3 - 99 pkt
Moduł 4 - 74 pkt

Zwycięzcą drugiego muzycznego konkursu użytkowników forum Polskiego Portalu Amigowego jest Andrzej Drozd i moduł City Bomber.

Drugie miejsce, uzyskując tylko o 1 pkt mniej, zdobył Jakim i moduł Heatzzy. Trzecie miejsce zdobył Duracel i moduł Przybyszówka, natomiast czwarte miejsce zdobył Snajper i moduł Zbieram Muchomorki.

Dziękujemy uczestnikom konkursu za moduły i zapraszamy na trzecie compo w połowie listopada. :)

Wyniki dostępne są na tej stronie - link


Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 00:40:42 przez Andrzej Drozd
[#66] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #65

Bez liczenia wygląda to na jakąś pomyłkę. Skoro każdy mógł rozdysponować 10 pkt (1+2+3+4), to suma punktów uzyskanych przez poszczególne moduły powinna być podzielna przez 10. A nie jest (130+131+99+74=434)
[#67] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@seldon, post #66

Zapraszam zatem do pomocy w następnym compo. 3 godziny liczyłem dwa pierwsze miejsca, że aż mnie głowa rozbolała. Dwa pierwsze miejsca weryfikowałem 3x, bo różnica była tylko o jeden punkt. :)

Dodane: Mam na koncie 7 ignorów. Jeżeli nie zauważyłem tych użytkowników, to przepraszam. Możemy wszystko przeliczyć jeszcze raz. :)

Dodane2: Również, jeżeli Ty masz kogoś na "ignorze", to podobnie mogłeś źle sprawdzić wyniki. Głosowało 42 użytkowników. Za chwilę zrobię skana i podam link.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 00:57:01 przez Andrzej Drozd
[#68] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #67

Ja się broń Boże nie czepiam - pełen szacun za poświęcony czas - po prostu tak na szybko zauważyłem, że coś się chyba nie zgadza. No ale skoro się już wtrąciłem, to krytyka powinna być konstruktywna, więc oto co mnie wyszło:
Głosowało 43 osoby:
Moduł 1: 126 pkt
Moduł 2: 130 pkt
Moduł 3: 97 pkt
Moduł 4: 77 pkt

Niech jeszcze ze 3 osoby to niezależnie policzą, wyciągniemy z tego mediany i będziemy mieć w miarę "obiektywny" wynik.
[#69] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@seldon, post #66

http://i44.tinypic.com/2qiwd9z.jpg

http://i41.tinypic.com/sg60so.jpg

Trzecia metoda była "niekartkowa" :)

PS, sorki za studenckie bazgrolenie, może doszukasz się użytkownika na którego masz ignora :)
[#70] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@seldon, post #68

Spoko, w razie czego wszystko można jeszcze zmienić, ale Twoje wyniki jak widzę, nie wpływają na wyniki miejsc.

Dodane: Dodam że miejsca 3 i 4 nie liczyłem 3x, ponieważ różnice są oczywiste.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 01:17:12 przez Andrzej Drozd
[#71] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #70

Ja się też mogłem tym bardziej pomylić, w końcu liczyłem to teraz, o 1 w nocy, jednokrotnie (a nie 3x) i na szybkiego w 10 minut :)
Ale tak jak napisałeś, rozkład miejsc na podium jest identyczny, więc chyba zwycięzca może spokojnie otwierać szampana :)
[#72] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@seldon, post #71

E tam, Jakim zrobił naprawdę lepszy moduł technicznie. Z niedowierzaniem liczyłem głosy :)
To jest mój drugi moduł w życiu. Cieszę się ogromnie, ale jeszcze dużo pracy przedemną. :)
Amiga RULEZ! :)
[#73] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@seldon, post #68

ja właśnie przeliczyłem dwa pierwsze i wyszło mi tak jak Andrzejowi. siedzi, pije i chrupki
[wyróżniony] [#74] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@snajper, post #73

...natomiast moduł nr 3 zebrał dla odmiany tyle, co podał seldon, czyli 97, zaś moduł nr 4 zebrał 72, czyli jednak tak jak podawalem na gadaczu. siedzi, pije i chrupki Każdy miał trochę racji i suma się zgadza. OK
oficjalne wyniki:
moduł 1 - 130pkt
moduł 2 - 131pkt
moduł 3 - 97pkt
moduł 4 - 72pkt

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 09:32:10 przez snajper
[#75] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@snajper, post #74

...a to daje średnią (po zaokrągleniu, w nawiasie ocena w skali 1-5):
1 - 3,02 (3,775)
2 - 3,05 (3,8125)
3 - 2,26 (2,825)
4 - 1,67 (2,0875)

(no, chyba koniec spamowania)
[#76] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@snajper, post #74

:)
[#77] Re: Drugi konkurs muzyczny PPA - GŁOSOWANIE!

@Andrzej Drozd, post #76

No to gratulacje wszystkim wygranym i przegranym!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem