[#1] Skad wziasc directory opus magellan 5.82
Cos mi sie obilo o uszy ze jest uwolniony, chcialem sie zaznajomic z tym wynalazkiem ale nie wiem skad to pobrac
[wyróżniony] [#2] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #1

Tutaj sobie leży...
[#3] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Dopuser, post #2

Dziekuje bardzo :)
[#4] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Dopuser, post #2

a co z kluczem ? czy te jest dostepny ? czy trzeba zakupic ?
[#5] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #4

Kluczyka nie trzaba kupować.
Myślę, że jest w archiwum, spróbuj zainstalować...
[#6] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Dopuser, post #5

No nie widze nic tutaj, a po kazdym resecie wola o rejestracje :/
[#7] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Dopuser, post #2

No i pod tym linkiem jest tylko wersja niemiecka, a angielskiej brak.

I widać, że chyba już się tak zostanie.
[#8] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@gilban, post #7

nie, jest angielska normalnie, zainstalowalem i widze co mam :), tylko wejdz w obrazy dyskietek DMS

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 15:02:58 przez QUAD
[#9] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #8

odświeżam temat, bo właśnie zainstalowałem magellana ze wszystkimi updejtami i mam po resecie tą upierdliwą ramkę i delay-a, ma ktoś klucz albo cuś



DOBRA JUZ ZNALAZŁEM NA NECIE

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 18:40:31 przez QUAD
[#10] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #9

[#11] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #1

[#12] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #1

Chcesz to Ci wyśle na maila 5.92 nightly build tam nie potrzebny jest już klucz. Ale z tego co pamiętam to chyba nie ma skryptu instalacyjnego więc wszystko trzeba ręcznie przenosić.
[#13] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #1

Nie chce wyjść na Grammar Nazi, ale strasznie rażący błąd w tytule.
[#14] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Kagaster, post #13

Haha widzę :) teraz tego nie poprawie, pisałem to kilka lat temu :)

Dorian3d: potrzebowałem na szybko, wiem ze jest wersja pudełkowa i na pewno ja będę miał bo potrzebuje książkę do dalszej zabawy :)

HanSolo: ktoś marudził ze 3.9 jest wolniejsza czy coś podobnego, nie pamietam już o co chodziło, dlatego instalowałem 5.82

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 03:08:27 przez QUAD
[#15] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #14

ktoś marudził ze 3.9 jest wolniejsza czy coś podobnego
Wersje 5.9x wieszają się jak nieszczęście. Też od nich zacząłem, po czym zainstalowałem 5.82.
[#16] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Krashan, post #15

Mi działa całkiem dobrze, z jednym tylko wyjątkiem (współpraca z afa_os). Możesz opisać w jaki sposób dochodzi do zwiechy? Chciałbym to zgłosić ekipie, króra go rozwija.
[#17] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@HanSolo, post #16

Możesz opisać w jaki sposób dochodzi do zwiechy?
Teraz już nie pamiętam. Po prostu po kilku czerwonych guru dałem sobie spokój i wrzuciłem 5.82.
[#18] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@HanSolo, post #16

Działasz pod Amigą czy WinUAE?

U mnie pod Amigą DOpus 5.92 nieprawidłowo rozpoznaje wielkość pamięci FAST.
Po zamknięciu DOpus 5.92 (wcześniejsze wersje też) wielkość pamięci FAST na belce Workbencha jest również nieprawidłowa.
I też dałem sobie spokój z 5.9X. Jadę na 5.82.
[#19] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@stachu100, post #18

Sprzedałem swojego bizzarda narazie działam pod winuae dopóki nie będzie vampira1200. Ja używam jako całkowitego zamiennika (C:loadDB) i nie wychodzę z niego już. Nie zauważyłem żeby się jakoś znacznie nie zgadzało. Mam też mocno połatany system włączając w to najnowsze biblioteki cosmo/don_adan i rózne łatki. A jak u Ciebie ? Na jakim sprzęcie? Jaki AOS ?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 15:31:45 przez HanSolo
[#20] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@HanSolo, post #19

narazie działam pod winuae

Tak myślałem...
Szkoda, że soft amigowy nie jest testowany na Amidze.

A jak u Ciebie ? Na jakim sprzęcie? Jaki AOS ?

A1200 + Blizzard 1240/1260, Apollo 1240/1260 też (testowane też na A4000D +WarpEngine 040/060, CSPPC 040/060, CS MKII 040/060, CS MK III 040/060)+ AOS3.9 BB1+2+3+4.
Pod AOS3.1 nie próbowałem.
[#21] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@stachu100, post #20

Powiadomiłem gościa o błędzie na prawdziwej Amidze. Duża jest za rozbierność w wykrywaniu pamięci przez DOpusa ?
[#22] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@stachu100, post #20

qrde wszystko przez Staszka, to on ciągle klikał na AmiParty na dopusie i mi się zachciało hehe :)
a tak na poważnie, wszyscy prawie jednogłośnie twierdzą że coś jest nie tak z tym 3.9, więc instalowałem 3.82, najgorsze jest to że mam dziwną przypadłość ale muszę jeszcze sprawdzić czy nie jest to wina za nowego WhdLoad, mam taki objaw że uruchamiam niektóre gierki i włącza się czarny ekran, świeci dioda od HDD i nic się nie dzieje, najlepsze jest to że można wyjść do WB :), czasami gierka ruszy za np. drugim razem ale też nie zawsze.
mam na innej partycji ten sam system bez opusa i jak go uruchomię to wszystko bangla idealnie i nic podobnego się nie dzieje, zainstaluje starsze whdload i napiszę czy działa, w każdym razie dziwne to trochę
[#23] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #22

Taki objaw (czarny ekran i da się wrócić do wb) mam jak uruchomię stos tcp/ip przed whdload. Sprawdź czy coś Ci się tam nie uruchamia w s-s.
[#24] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@Jenot, post #23

ok, jeszcze nie sprawdzałem ale to będzie to, dzięki za naprowadzenie na odpowiedni trop, chciałem sobie porobić fajne skrypty na opusie również do tego :)

dziwne jest to że gra czasem się uruchomi heh

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 20:09:45 przez QUAD
[#25] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #24

problem nadal występuje, np uruchamiam warlords, dioda świeci od hdd, można wyjść do WB, i nic się nie dzieje, najlepsze w tym wszystkim jest to że uruchamiam snoopdosa potem warlords i gra normalnie się uruchamia, mega dziwne :)
[#26] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #25

slave jest 1.0 z 2008 roku może nie działa z najnowszym whdload. Możesz wypełnić bugreport. Mi np. nie działa moonshine racers też charny ekran po intro i da się wyjść.
[#27] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@stachu100, post #20

u mnie przy aca1232 40 i wb3.1 opus pokazywał 30MB zamiast 128 ale tylko przy pierwszym uruchomieniu - później już oki... Dużo bardziej mnie wkurza guru gdy chce przejrzeć archiwum :( no i themes się nie ładują - ale to detal...
[#28] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@QUAD, post #25

link A tutaj film, w którym nagrałem o co chodzi
[#29] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@HanSolo, post #21

Przepraszam że odpowiadam dopiero teraz.
Dwa filmiki pokazujące problem na 5.90 i 5.91.

5.90
5.91
[#30] Re: Skad wziasc directory opus magellan 5.82

@stachu100, post #29

Mój Opus 5.91 jakoś nie jest tak łakomy na pamięć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem