kategoria: Prometeusz
[#1] Program do obliczeń matematycznych
Cześć, możecie mi polecić jakiś program z GUI działający na A600, który potrafi obliczać całki i rysować wykresy funkcji?
[#2] Re: Program do obliczeń matematycznych

@jaa2, post #1

Chyba jedynym sensownym programem tego typu był Maple V, jednak nie jestem pewien co do tego jakie ma wymagania. Testowałem go kiedyś na A600, ale ta była wyposażona w ACA630 i OS 3.1.
[#3] Re: Program do obliczeń matematycznych

@jaa2, post #1

Proponuję MathX, chociaż wymaga MUI, więc wymaga trochę więcej pamięci, ale ma wykresy 2D, 3D, całki, macierze i inne przydatne funkcje. Można ściągnąć z Aminetu. Poza tym obliczenia i wykresy można robić w arkuszach kalkulacyjnych typu Turbo Calc albo Final Calc i podobnych (było trochę starszych mało znanych).

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 00:46:20 przez Tom3k
[#4] Re: Program do obliczeń matematycznych

@jaa2, post #1

http://aminet.net/package/misc/math/Rachmistrz
[#5] Re: Program do obliczeń matematycznych

@Tom3k, post #3

Ja też polecam MathX - bardzo dobry program.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem