kategorie: Prometeusz, Sprzęt
[#31] Re: Amiga Future zamówienie

@Jenot, post #30

Fakt, coś było nie tak z tymi przesyłkami. Dodałem opcję wysyłki listem poleconym tylko na Polskę. Będzie ciut taniej.

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2014 13:11:23 przez ITU
[#32] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #29

Zamówione, zapłacone :) Dzięki ITU. To się nazywa porządna firma - mówisz i masz :)
[#33] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #29

U mnie też zamówione, zapłacone.
[#34] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #31

Pierwsza partia gazet przygotowana do wysyłki.
[#35] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #34

Nie wiem jak to możliwe, ale mój egzemplarz opłacony w piątek już dotarł...

Muszę przyznać, że spodziewałem się nieco gorszej jakości papieru, a tymczasem jest on super kredowy. Naprawdę profesjonalnie wygląda. ITU, możesz mnie wrzucić na prenumeratora.

W jakim okresie od ukazania się wersji w Niemczech egzemplarz będzie u Ciebie do kupienia?
[#36] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #34

Przyszło :) Jaram się jak po zakupach Amiga Format, CU AMIGA i AUI w latach 90 :)
[#37] Re: Amiga Future zamówienie

@twardy, post #36

Ile ta gazetka ma stron?
[#38] Re: Amiga Future zamówienie

@Jarkman, post #37

50 + okładka, kolor, papier kredowy.
[#39] Re: Amiga Future zamówienie

@mailman, post #35

Teoretycznie przed wydaniem magazyny ma być zapytanie ile egzemplarzy potrzebuję i wysyłka przed datą premiery. Jak to wyjdzie w praktyce, to zobaczymy. Obecna przesyłka pojawiła się u mnie jakiś tydzień od daty nadania w Niemczech.

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 21:47:10 przez ITU
[#40] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #39

A pochwalisz się ile szt udało się sprzedać ?

Ja jestem zadowolony z maga, będę brał zawsze :) Co prawda jeszcze na Cover CD nie zaglądałem, ale to na deser.
[#41] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #34

Czasopisma dotarły i muszę przyznać,że jakość robi wrażenie.Proszę dołączyć mnie do listy prenumeratorów Amiga Future+CD.Dziękuję.
[#42] Re: Amiga Future zamówienie

@twardy, post #40

Zeszło 9 x #106, 3 x #105 i 2 x #104.
[#43] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #42

W końcu dzisiaj dostałem i ja. Jakość faktycznie zaskakująco dobra ale Poczta nieco mi wymiędoliła kopertę. Nic to - płyta cała. :)
[#44] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #42

A czy masz na zbyciu nadmiarowy #106 ? :)
[#45] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #1

Moje zamówienie przyszło dzisiaj - jak zawsze w retroami wysyłka błyskawiczna szeroki uśmiech

Ucieszyłem się tak, jak kiedyś gdy czekało się na kolejny numer gazety poświęconej komputerom w latach 80 i 90... Teraz tylko jeszcze muszę znaleźć chwilę aby przeczytać.
[#46] Re: Amiga Future zamówienie

@WojT_GL, post #44

Jest jeszcze 6 numerów z CD i 5 bez CD. Na pewno następnym razem wezmę tylko wersję z CD, bo schodzi dużo lepiej niż ta bez CD.
[#47] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #46

To ja poprosze jeden bez cd - prosze o szczegoly na prv
[#48] Re: Amiga Future zamówienie

@WojT_GL, post #47

Wejdź na stronę sklepu i po prostu dokonaj zakupu ;)
[#49] Re: Amiga Future zamówienie

@mailman, post #48

Aaaaaaaa! Dzięki :)
Zakupione... czekam :)
Mam nadzieję, że przyjdzie do piątku i w sobotę na SACP pokażę ludziom :)
[#50] Re: Amiga Future zamówienie

@WojT_GL, post #49

Zabierz jak dotrze, też chętnie obejrzę OK
[#51] Re: Amiga Future zamówienie

@alekc, post #45

Super gazeta!

Jeśli jeszcze można to ja także poproszę o dopisanie do listy prenumeratorów, edycja z CD.
[#52] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #46

Ja dopiero dziś miałem czas, żeby zamówić. Z przykrością zauważyłem, że wcześniejszych 2 numerów nie było, kupiłem tylko ostatni. Daj znać, jak będziesz jeszcze kiedyś archiwalia zamawiał, byłbym chętny :).
[#53] Re: Amiga Future zamówienie

@baderman, post #52

Numery od 100 do 103 są w drodze. Prosiłem ich, aby dosłali płyty do numerów 103 i 104, które obecnie są jeszcze na stanie, ale właśnie bez CD.

Numer AF #106 bez coverCD właściwie nie schodzi.

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2014 08:02:46 przez ITU
[#54] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #53

Ponawiam pytanie o RetroGamer KLIK ;)
Na SACP miałem przyjemność podotykać tą gazetkę i chętnie bym takową zanabywał w papierze.

Może mógłbyś dorzucić do swojej oferty coś stamtąd? (przy przesyłce większej liczby do Polski wyjdzie na pewno taniej, a potem tutaj rozsyłanie już też będzie tańsze).

?
[#55] Re: Amiga Future zamówienie

@WojT_GL, post #54

Informuję, że w sklepie niebawem pojawią się numery Amiga Future 100 (2 szt. z CD, bo tyle tylko mieli), 101, 102, 103 (po 4 szt. z CD).

Proszę o kontakt osoby, które zakupiły nr 104 i 105 bez płyty CD, jeżeli są zainteresowane, to domówiłem same płytki do tamtych numerów i mogę je dosłać za dopłatą 4zł np. przy kolejnym zamówieniu.
[#56] Re: Amiga Future zamówienie

@ITU, post #55

Numer 107 Amiga Future dostępny w RetroAmi.

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 16:58:15 przez ITU
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem