kategoria: A1200
[#1] Med. PCI TX Problem z WHDLoad
Czy ktoś się może spotkał z problemem który opiszę poniżej, wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.
A więc tak posiadam Mediator PCI TX z Apollo1260 64MB FAST no i oczywiście Karty PCI Voodoo 3, SB128, LAN, Spider II.
Jeżeli mam ustawioną zworkę Memory Window na 4MB - wszystko ładnie działa bez problemu a także WHDLoad (showboard pokazuje wtedy mojego Medka jako SX)
Jeżeli tą zworkę ustawię na 8MB to też wszystko działa bez problemu, poza WHDLoad, problem jest tego typu że np. jak kliknę ikonkę z daną grą zaczyna się uruchamiać i po chwili wszystko się zatrzymuje, czasami idzie powrócić do WB odpowiednim klawiszem. (showboard pokazuje wtedy mojego Medka jako TX)
W jaki sposób rozwiązać ten problem ?
[wyróżniony] [#2] Re: Med. PCI TX Problem z WHDLoad

@superbonio, post #1

Mam co prawda Medka SX abgrejdowanego do TX i Blizarda 1260 ale moze sprobuje cos pomoc.
Mam zworke ustawina na 8MB i zadnego problemu z WHDL nie mam. proponuje sprawdzic
1. czy w trakcie uruchamiania gier pod WHDL masz odpalony stos TCP/IP (miami lub poodobny)? jesli tak to wylacz
2. jak moasz ustawiona zmienna VoodooInt, ja na NO
[#3] Re: Med. PCI TX Problem z WHDLoad

@superbonio, post #1

Spróbuj wyłączyć przerwania dla karty VooDoo.Spozniłem się

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2014 21:35:57 przez Grisza[/i

[i]Ostatnia aktualizacja: 05.01.2014 21:37:03 przez Grisza
[#4] Re: Med. PCI TX Problem z WHDLoad

@Phibrizzo, post #2

Dzięki wielkie, pomogło wyłączenie VoodooInt i teraz wszystko działa jak ta lala:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem