kategoria: A4000
[#1] CVPPC oraz FAST RAM Radeon w A4000D
Czy istnieje możliwość korzystania z karty graficznej CybervisionPPC oraz jednocześnie wykorzystać pamięć FAST z Karty Radeon9250 no korzystać z karty sieciowej RTL8139 10/100 ?
Pod Picasso96 wszytko działa, natomiast jak ustawić pod CybergraphX obraz z CVPPC, dodatkowy FAST z Radeona oraz działanie karty rtl8139 10/100 ?
Proszę o jakieś wskazówki oraz sugestie.
[#2] Re: CVPPC oraz FAST RAM Radeon w A4000D

@superbonio, post #1

Dołączam się do pytania, sam mam zamiar spróbować wykorzystać pamięć Radeona 9250 jako fast ram pod os3.9 jednocześnie używając CyberVisionPPC.
Ciekawe czy się da i jeśli tak to jak to ugryźć :) Wie ktoś ?
[#3] Re: CVPPC oraz FAST RAM Radeon w A4000D

@superbonio, post #1

Najwazniejsze pytanie.
Kiedy uaktywnia sie ta dodatkowa pamiec FAST (radeon)?
Jesli po uruchomieniu sterownika RADEON w devs/monitors, to to nie zadziala to z CGX, gdyz nie moze być w tym samym czasie dwoch aktywnych systemow graficznych (Picasso96, CGX).

Gdyby jednak wymagany był sterownik Radeon pod P96, to mozna byłoby sprobowac z emulacji P96 na CGX, (nie mam jak sprawdzic)
http://aminet.net/package/driver/video/P96Emu
[#4] Re: CVPPC oraz FAST RAM Radeon w A4000D

@Norbert, post #3

Dodatkową pamięć z Radeona będziesz miał pod systemem jak tylko uruchomisz sterownik tej karty (Monitors), nie musisz mieć otwartego żadnego ekranu na tym sterowniku, ale oczywiście Picasso96 musi mieć możliwość działania (instalka/biblioteki).
Np blat Workbencha mam pod AGA i mam "odklikany" "monitors" Radeona to mam dodaną dodatkową pamięć pod systemem, inna sprawa to celowość takiego rozwiązania, ta pamięć ma prędkość "bardzo szybkiego" twardego dysk na Amidze (ok 10MB/s).

Wątpię żeby dało się odpalić na raz sterownik CGX i Picasso, w tym przypadku emulacja Picasso pod CGX na pewno nie pomoże
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem