[#61] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #1

04 - 5pkt.
01 - 4pkt.
02 - 3pkt.
03 - 2pkt.
05 - 1pkt.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2014 00:20:11 przez MarcinLP
[#62] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@MarcinLP, post #61

Trochę z opóźnieniem (z uwagi na mój urlop) ale są już wyniki! Zanim oficjalnie ogłosimy zwycięzcę, standardowo proszę o sprawdzenie

Pobierz wyniki konkursu
[#63] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #62

Mnie link nie działa
[#64] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@BULI, post #63

Znaczy 404 czy jak?
[#65] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #64

Mi działa.
[#66] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #64

U mnie po prostu mam komunikat "nie udało się nawiązać połączenia" od razu. Może coś z proxy w robocie mam nie tak.. skoro innym działa. później sprawdzę na swoim domowym.
[#67] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@BULI, post #66

Pewnie zablokowali ci Dropboksa w pracy.
[#68] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #62

tak tylko chciałem podziękować za głosowanie na moją pracę z "pociągiem" informacyjnie praca powstała gdy miałem ledwo 11 lat :) w latach 90-tych, cieszę się że została doceniona bez żadnych nowoczesnych upiększeń czy zmian. pozdrawiam
[#69] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #62

U mnie jest błąd, bo dwie prace mają po 3 punkty, a żadna 2. To nic nie zmieni w wynikach, ale od razu zgłaszam
[#70] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #62

Dziękuję wszystkim którzy głosowali na moją pracę o numerze 5. Tak, to wmontowane logo Fear Factory w Biohazard. Praca powstała daawno temu, gdzieś w okolicach 96-97 roku. Szkoda że 4 miejsce, tak że muszę zakupić papierowe PPA :D
[#71] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #62

A ja również chciałbym podziękować za głosy na moją pracę zrobioną w Realu gdy miałem jakieś 13-14 lat (ciesze się ze tak prosta scena, ale w miare realistycznie oddana potrafi tez zebrac trochę punktów), teraz tylko trochę poprawiłem dopasowanie ścian i ustawiłem większą rozdzielczość. Konkurs posłużył mi do przypomnienia sobie jak fajnie mijał mi czas przy dłubaniu w grafice 3D i uruchomił nagłą chęć powrotu do tego zajęcia. Dodatkowo tą pracą już w tamtych czasach pokazywałem, że Real ma bardzo dobre procedury renderujące i właśnie po to powstała ta scena. I teraz najważniejsze. Nie mam za dużo czasu na zajmowanie się czasopismami, ani nie mam za dużo miejsca w mieszkaniu na ich trzymanie, chciałbym prosić o przekazanie mojej nagrody kolejnej osobie. U mnie po prostu nie byłoby to w pełni wykorzystane.
[#72] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@waldiamiga, post #70

To ja też podziękuję wszystkim, którym spodobała się Skoda. To nie jest nowa scena, trochę ją tylko "odświeżyłem". Ponieważ (jak zauważył Mayolika) można było (wykazawszy się pewnym samozaparciem) znaleźć w Graffiti oryginalny trace podpisany ewidentnie jako moja praca chciałbym niniejszym zrezygnować z nagrody, przysługującej za drugie miejsce.

@waldiamiga: W związku z tym wygląda na to, że jednak dostaniesz ten darmowy numer :)
[#73] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #62

Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców brawo!
[#74] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@BULI, post #73

Ok, więc pomijając jeden malutki błąd, który i tak nie miał wpływu na końcowy wyniki, i z uwagi na rezygnację Recedenta ze swojej nagrody, ogłaszam oficjalne wyniki:

1. jubi i jego motyw ze Spy vs. Spy (praca nr. 2);
2. diecast64 i realowe kulki (praca nr. 1);
3. waldiamiga i biohazard (praca nr. 5);

Wszystkim gratuluję i proszę o zgłoszenie się via priv celem podania adresów, na które zostaną wysłane nagrody

Na koniec (i mogę to już teraz powiedzieć), że moim faworytem była praca numer 4. Świetny, scenowy klimat OK
[#75] Re: Konkurs na grafikę 3D - głosowanie

@_arti, post #74

Gratulacje!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem