kategorie: A4000, Sprzęt
[#1] A4000 - kto naprawi (zdjęcie) najlepiej na śląsku
Witam.... wpadła mi w łapki me niecne A4000, bateria wylana była w drugą stronę (bardziej pod gniazdo SIMM, widać tez brak kondensatora - jest luzem - odpadł)
od tyłu płyta główna jest OK.

Załączam foto:



szukam kogoś kto naprawi na terenie śląska by uniknąć wysyłek (dowiozę). Nie chciałbym gniazd SIMM zmieniać na pionowe (bo raz mi tak ktoś naprawił i to niedobre było).

tutaj jeszcze zdjęcie w powiększeniu:

link

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2014 11:22:15 przez highend
[#2] Re: A4000 - kto naprawi (zdjęcie) najlepiej na śląsku

@highend, post #1

Może _alt Ci pomoże. Co do gniazd SIMM to na amibay kupowałem do swojej pochylone, z metalowymi klipsami - polecam takie rozwiązanie.
[#3] Re: A4000 - kto naprawi (zdjęcie) najlepiej na śląsku

@highend, post #1

Jak by nikt inny się nie znalazł, to ja mogę się zająć tą płytą. Nowe pochylone gniazda posiadam.
[#4] Re: A4000 - kto naprawi (zdjęcie) najlepiej na śląsku

@highend, post #1

Superbonio on naprawił ich sporo
[#5] Re: A4000 - kto naprawi (zdjęcie) najlepiej na śląsku

@Dorian3d, post #4

dzięki za odzew
a Superbonio skąd jest?
Alt - świdnica
kolega z Gdyni...
wolałbym uniknąć wysyłki...
[#6] Re: A4000 - kto naprawi (zdjęcie) najlepiej na śląsku

@highend, post #5

SuperBonio z WLKP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem