kategoria: A2000/A3000
[#1] Brak Fastu z kartą turbo
Mam w A3000D problem z pamięcią Fast na płycie głównej. Zakupiłem kilka dni temu kartę Hardital PowerChanger i po jej zainstalowaniu okazało się, że system nie wykrywa Fast ramu.
Podobna sytuacja była z kartą CS MK III, ale zignorowałem to, bo karta miała 128 MB ramu, a po jej sprzedaniu pamięć na płycie była dostępna, więc nie zajmowałem się tym problemem.
Teraz zamontowałem kartę turbo bez własnej pamięci no i zniknął Fast z płyty głównej.
Przejrzałem schemat i jedyne co mi się kojarzy z pamięcią, to pin 16 złącza fast slot i pin 49 układu Gary.
[#2] Re: Brak Fastu z kartą turbo

@glichtanski, post #1

.

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2014 15:07:41 przez glichtanski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem