kategoria: Karty CF
[#1] Wb 3.9 na karcie cf
Witam

Posiadam kartę cf na której działa bezproblemowo Work 3.1 Po skopiowaniu na nią WClassic 3.9 po chwili wczytywania otrzymuję guru 0000 0B000548. Pod UAE 3.9 działa bezproblemowo. Co muszę zrobić aby uruchomić 3.9 na mojej 1200.

Pozdrawiam
[#2] Re: Wb 3.9 na karcie cf

@kaka, post #1

Posiadasz kick3.1 ?
Masz FastATA ?
[#3] Re: Wb 3.9 na karcie cf

@Norbert, post #2

Mam kick 3.1 , nie mam fast ata. Posiadam Ace 1220 16mhz. Wyczytałem na abime net że to nie zabangla..
[#4] Re: Wb 3.9 na karcie cf

@kaka, post #3

Przy tych słabych kartach turbo nie ma co sobie głowy zawracać Amiga OS 3.9. Tylko 3.1. Do testów proponuję poćwiczyć 3.5. Jest mniej wymagający. Ale też to nie jest rewelacja. A do 3.9 to najlepiej jest mieć zewnętrzną kartę graficzną.
[#5] Re: Wb 3.9 na karcie cf

@gilban, post #4

3.5 jak będzie chodził na mojej karcie z podpisu?
[#6] Re: Wb 3.9 na karcie cf

@zorkadar, post #5

Na Amidze 3000 chodzi trochę wolniej niż 3.1, a 3.9 jest już bardzo powolny. Dopiero BB 3 i 4 trochę go przyspieszają. Tyle, że ja używam tych systemów z kartą graficzną.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem