kategoria: A4000
[#1] Dyskietka startowa OS3.9 nie bootuje
Zrobiłem dyskietkę startową kreatorem z OS3.9 SE. Problem w tym, że nie bootuje (i nie wyskakuje please inset volume AmigaOS3.9) tylko wskakuje ekran CLI. Jakaś inna dyskietka startowa jeszcze robiona na A1200 na OS3.9 bez SE działa normalnie co może być nie tak?

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2014 02:02:52 przez pong777
[#2] Re: Dyskietka startowa OS3.9 nie bootuje

@pong777, post #1

Skopiowałem dyskietkę tą chodzącą, powyrzucałem pliki od FastATA i CGX i działa normalnie. Natomiast ta tworzona w OS3.9 SE nie działa. Fizycznie to ta sama dyskietka więc wykluczam możliwość błędów nośnika.
[#3] Re: Dyskietka startowa OS3.9 nie bootuje

@pong777, post #2

Skoro dochodzi do CLI to dyskietka jest bootująca.
Pozostaje tylko sprawdzić czy posiada SS i WBStartup i co w niech jest a czego brakuje.


Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem