kategoria: A4000
[#1] Prędkość RAMu Radeona z Mediatora
Kopiując plik z RAMu do RAMu o wielkości 30MB cała operacja zajmuje przy procesorze 040/25 MHz około 2:15 (dwie minuty, piętnaście sekund). Jakie macie osiągi pamięci radeonowej?
[#2] Re: Prędkość RAMu Radeona z Mediatora

@pong777, post #1

A masz jakiś program do testowania szybkości wybranej pamięci? Wtedy mógłbym Ci to sprawdzić. Pewnie szybkość zależy od slotów zorro i Medka. U mnie przy wyłączonym cache zorro będzie wolniej (inaczej Amiga mi nie wstaje na 040), ale może jakieś porównanie by było.
[#3] Re: Prędkość RAMu Radeona z Mediatora

@pong777, post #1

SysSpeed testuje szybkość pamięci, tylko nie wiem jak tam rozpoznać tą z Radeona. Jest Fast i Chip ale Radeon? SysInfo pokazuje wielkość pamięci Radeona 0. Jak to się ma do 80MB przy 16MB na płycie Amigi?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem