kategoria: A2000/A3000
[#1] do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)
cześć,

niczym uczestnik programu, w którym ludzie kupują różne śmieci z garażu, chciałbym zapytać, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mniej więcej co może siedzieć w środku tej dwutysiączki ocalałej z USS Enterprise, bo na pierwszy rzut oka nie wydaje się całkowicie goła (nie znam się na dużych Ami) ?
Warte to jest więcej niż sześciopak piwa? ;) Szczególnie intryguje mnie to urządzenie z potencjometrem (sampler? moduł zakłócający urządzenia podsłuchowe w restauracjach ?)


link

link

link

link

link

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 13:26:40 przez charliefrown
[#2] Re: do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)

@charliefrown, post #1

A czemu te zdjęcia takie małe?

Szczególnie intryguje mnie to urządzenie z potencjometrem... dobre i na czasie.
Pewnie się mylę, ale mnie to wygląda na dysks przerabiający sygnał Video RGB na Composite lub RF. Poka z drugiej strony.



Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 13:34:46 przez APC74
[#3] Re: do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)

@charliefrown, post #1

co może siedzieć w środku tej dwutysiączki ocalałej z USS Enterprise

Jest jakaś karta Zorro, pewnie kontroler SCSI.
[#4] Re: do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)

@APC74, post #2

[#5] Re: do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)

@charliefrown, post #1

Mi się wydaje że w środku jest jakiś kontroler na ide, tylko na te stare dyski znane z komputerów XT i coś jeszcze, albo jest to emulator i coś jest wsadzone w isa. Ta obudowa to home made. Amiga w takiej obudowie jest bardziej poręczna. Jeśli się wahasz i myślisz że sześć piw to dużo mogę ci zaproponować dziesięć piw i pokryje koszty wysyłki.
[#6] Re: do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)

@amizet, post #5

Dzisiaj Amiga w takiej obudowie jest mniej warta. W dodatku kiepska rozdzielczość zdjęć może sugerować że sprzedawca szuka frajera który zaryzykuje w nadziei że w środku są wartościowe karty.


Pozdrawiam
[#7] Re: do kupienia A2000 (Star Trek mod) ;)

@charliefrown, post #1

dzięki wszystkim za podpowiedzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem