kategoria: Karty CF
[#1] PFS-III Error Requester
Wyskoczyło mi dzisiaj okienko z ifnormacją:

Device TDH1:
ALERT:
Wrong bitmap block id / Wrong index block id

Slaszem oddzieliłem dwa różne alarmy. Dzieje się to za każdym razem gdy próbuję rozpakować pociągnięty
z Aminetu plik util/libs/BoardsLib.lha. Już myślałem że partycja poszła się kochać, bo drugi z alarmów wyskakuje
za każdym razem gdy próbuję cokolwiek z niej odczytać. Po resecie wydaje się być wszystko ok. Powinienem się
martwić czy tylko ten plik jest jakiś dziwny?
[#2] Re: PFS-III Error Requester

@Radek_Cz, post #1

No dobra, to nie tylko ten plik sprawia kłopoty, cokolwiek próbuję rozpakować z tej partycji kończy się takim samym efektem.
[#3] Re: PFS-III Error Requester

@Radek_Cz, post #2

Skopiuj i zrb format. Co to za part? Na hd w ami, czy np. Na karcoe cf/dowolnej innej, którą wkładasz do pc? W przypadku tej drugiej sprobuj sformatować na pc..

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2014 23:20:50 przez redstonecraftpl
[wyróżniony] [#4] Re: PFS-III Error Requester

@Radek_Cz, post #2

Użyj pfsdoctor z pakietu PFS. Naprawi partycję i problem z głowy.
[#5] Re: PFS-III Error Requester

@alt_, post #4

Użyj pfsdoctor
Dzięki OK
[#6] Re: PFS-III Error Requester

@Radek_Cz, post #5

Czyli podziałało? Jeśli tak to się cieszę, że pomogłem :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem