kategoria: Sklepy
[#1] Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200
Witam
Poszukuje sklepów internetowych (najlepiej polskich) oraz sklepów stacjonarnych w Łodzi gdzie dostane części do Amigi 1200. Wszelkie namiary mile widziane.
[#2] Re: Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200

@Szynsz, post #1

Ale mamy 2014
[#3] Re: Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200

@Szynsz, post #1

RetroAmi w Kożuchowie i eFunzine (CWK Samex) w Łodzi, na przykład.

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 15:52:52 przez glichtanski
[#4] Re: Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200

@glichtanski, post #3

Te dwa akurat znam, ale żaden z nich nie ma potrzebnych mi podzespołów, miałem nadzieje że jest jeszcze jakiś w Polsce. A w takim razie jakieś europejskie sklepy gdzie nie zedrą ze mnie ostatniej koszuli?
[#5] Re: Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200

@Szynsz, post #4

zacznijmy od tego co chesz kupić?
Wiele rzeczy jest dostępnych z drugiej ręki np na ebay czy allegro.

Daj znać co potrzeba to pewnie się znajdzie.
[#6] Re: Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200

@zmiennik, post #5

Heh właśnie nie jestem dobry w szukaniu rzeczy z drugiej ręki :/ a potrzebowałbym FastRAM 4 albo 8 MB pod klapkę plus jakby się udało to adapter myszy PC. Jednak to dopiero po 10 sierpnia (wiadomo matki boskiej pieniężnej), ale już szukam ewentualnych źródeł dostępu.

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 17:03:21 przez Szynsz
[#7] Re: Poszukiwane sklepy z częściami do amigi 1200

@Szynsz, post #6

Fast pod klapkę tyloo z drugiej ręki. ewentualnie kup w retroami najtansza karte Aca. przejsciowki do myszy szukaj na allegro, są nowe w ciągłej sprzedaż przez osobę która je produkuje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem