kategorie: A1200, Karty CF, Programy
[#1] SFS 1.279
Gdzie dostać? J. Strohmayer się wypiął i jego strona nie działa. Może ktoś podrzucić ten plik?
Na Aminecie jest tylko 1.277.
[#2] Re: SFS 1.279

@Radek_Cz, post #1

Też wczoraj szukałem, ale nie znalazłem. Może dzisiaj znów przeczeszę internet. Jak coś znajdę, to dam znać.
[wyróżniony] [#3] Re: SFS 1.279

@Radek_Cz, post #1

Możesz ściągnąć pliki poprzez snapshot strony: https://archive.today/5lnSc.
[#4] Re: SFS 1.279

@hsimpson, post #3

Łałpomysł Nie znałem tego.
Super OK
[#5] Re: SFS 1.279

@Radek_Cz, post #1

Dobrym źródłem najnowszych mozliwie programików , pchełek, bibliotek jest amikit tam jest 1.279
[#6] Re: SFS 1.279

@HanSolo, post #5

A nie aminet? Tam jest tylko 1.277
[#7] Re: SFS 1.279

@hsimpson, post #3

Dzięki hsimpson szeroki uśmiech.

Co do amikit, to nie wiedziałem że oni mają soft na swojej stronie, no chyba że "przepalcowanie"
nastąpiło z aminetu
[#8] Re: SFS 1.279

@Radek_Cz, post #7

Na swojej stronce maja tylko sam amikit.trzeba rozpakowac archiwum amikit i skopiowac co nas interesuje.Mnie tylko interesowaly ikonki :)

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2014 14:47:50 przez HanSolo
[#9] Re: SFS 1.279

@HanSolo, post #8

Tak sobie ostatnio testowałem różne rzeczy na Amidze, teraz komputer generuje scenkę w LightWave 3.5, a przypomniała mi się jedna rzecz, przy okazji instalacji LW.
Otóż program uraczył mnie komunikatem w stylu "zwolnij 45743857223 bajtów pamięci na dysku aby kontynuować instalację" (liczba przypadkowa, ale o zbliżonej wartości) gdy próbowałem zainstalować program na trzeciej lub na drugiej partycji.
Musiałem go zainstalować na systemowej.
Podobny problem jest z dostępem do partycji drugiej i trzeciej z poziomu AmigaDOS, gdy uruchomię komputer bez sekwencji startowej (bez s-s). Gdy wpiszę np. DH2: pojawia się komunikat: "not enought memory..."
Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Partycja systemowa - DH0 - ma rozmiar 1 GB, pozostałe mają po około 3,5 GB. SFS1.279, scsi.device 43.43.
[#10] Re: SFS 1.279

@glichtanski, post #9

Widac musisz miec partycje nie wieksza niz 2GB, ewentualnie
na partycji nie moze byc wiecej wolnego miejsca niz 2GB, czyli nagraj/skopiuj
sobie cos jeszcze na te partycje.
[#11] Re: SFS 1.279

@Don_Adan, post #10

That's weird.
[#12] Re: SFS 1.279

@glichtanski, post #11

Wracając do SFS. Sprawdzałem dzisiaj partycje za pomocą SFSCheck i zastanawia mnie jedna rzecz.
Device interface dla partycji DH0 jest typu "Standard", dla pozostałych "NSD 64-bit", czy to noramlne? Chodzi mi o DH0. Czy coś źle zainstalowałem?



[#13] Re: SFS 1.279

@glichtanski, post #12

A może chodzi o to, że pierwsza partycja mieści się w 4GB? Pozostałe są powyżej pierwszych 4GB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem