kategoria: A4000
[#1] A4000 : Gotek jako DF0, flop jako DF1 - da sie?
Witam,
Walcze caly wieczor z gotekiem w mojej A4000. wczesniej byl tam tylko flop 880k. zalozylem zworke na J351, tasme FDD mam z przeplotem na 4 i 6 pinie.
Udalo mi sie podlaczyc goteka jako DF1 (na koncu tasmy, zworka na S1) ale wtedy musze startowac z DF1 z bootmenu, selector sie uruchamia ale wiekszosc dem nie chce dzialac z DF1.
W innej konfiguracji nic nie dziala. Zmienialem urzadzenia miejscami na tasmie, goteka zmienialem na S0, zworke we flopie zmienilem z DS0 n DS1. Nic nie daje.
Czy to sie komus udalo? Oczywiscie gotek jako jedyny na tasmie dziala bez problemu jako DF0.
Z gory dzieki za sugestie
[#2] Re: A4000 : Gotek jako DF0, flop jako DF1 - da sie?

@jarek72, post #1

uzyj tasmy bez przeplotu,
zworki ustaw: gotek na S0 , stacja na DS1
[#3] Re: A4000 : Gotek jako DF0, flop jako DF1 - da sie?

@Norbert, post #2

jednak przeplot 4-6 musi być
zworki: gotek S0, stacja DS1
[#4] Re: A4000 : Gotek jako DF0, flop jako DF1 - da sie?

@Norbert, post #3

Potwierdzam, przeplot musi być. Tylko na końcu taśmy, przy stacji, nie przy płycie głównej. W miejscu gdzie jest przeplot wpinasz DF0, bez przeplotu DF1. Przynajmniej taka konfiguracja działa w A3000. Nie wiem tylko jak to jest w przypadku Gotka?

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 07:38:23 przez glichtanski
[#5] Re: A4000 : Gotek jako DF0, flop jako DF1 - da sie?

@glichtanski, post #4

Dziala w tej konfiguracji. Musialo byc juz wczoraj pozno :) A przeciez to tylko 6 czy 9 kombinacji.
Czy u was tez silnik we flopie rusza na chwilke jak gotek zaczyna czytac adf'a?
[#6] Re: A4000 : Gotek jako DF0, flop jako DF1 - da sie?

@jarek72, post #5

Mam 2 flopki i chyba też tak jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem