kategoria: Programy
[#1] Przyciski w Opus Magellan
Zawsze gdy uruchomię Opusa pokazuje mi sie zestaw domyślnych przycisków i jeden lister. Jak zrobić abym nie musiał ręcznie tego zamykać, szczególnie tych przycisków
[#2] Re: Przyciski w Opus Magellan

@QkiZ, post #1

Przyjżyj się opcji Settings (Ustawienia?) w belce tytułowej Magelana. Save Layout na samym dole.

Więcj info w podręczniku do Magellana, w pliku pomocy amigaguide do Magellana, i w książce p. Zalepy:




Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 12:10:03 przez Dopuser
[#3] Re: Przyciski w Opus Magellan

@Dopuser, post #2

Dzięki za info. Potestuje.
[#4] Re: Przyciski w Opus Magellan

@QkiZ, post #3

Ok, działa. Dzięki raz jeszcze szeroki uśmiech
[#5] Re: Przyciski w Opus Magellan

@QkiZ, post #4

Odgrzebie stary temat. Sytuacja odwrotna. Zrobiłem swój bank przycisków. Wczytuję go, pozycjonuje, zapisuje layout i po restarcie nie pokazuje się. Co robię źle?
[#6] Re: Przyciski w Opus Magellan

@Dopuser, post #2

Dokładnie tak samo. Ustaw gdzie ma być i
Przyjżyj się opcji Settings (Ustawienia?) w belce tytułowej Magelana. Save Layout na samym dole.

Więcj info w podręczniku do Magellana, w pliku pomocy amigaguide do Magellana, i w książce p. Zalepy:
[#7] Re: Przyciski w Opus Magellan

@Risc, post #6

Robię tak samo ale przyciski po ponownym uruchomieniu nie pojawiają się tam gdzie je ustawiłem.
[#8] Re: Przyciski w Opus Magellan

@QkiZ, post #7

Dobra, ogarnięte. Brałem zapisz środowisko, zamiast zapisz ułożenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem