kategoria: A1200
[#31] Re: Wylane kondensatory ?

@dawidkle, post #30

Masz na allegro taką usługę, gdzie wprost podano cenę. Poza tym robi to Dez3 i szereg innych osób. Cena zależeć będzie od rodzaju wybranych kondensatorów, czasu wykonania usługi itp. Powszechnie występuje opinia, że warto zamontować tantalowe, które są droższe od kondesatorów montowanych fabrycznie.

Nawiasem mówiąc oddałem swoja A1200 to wymiany kondensatorów. W mojej ocenie płyta jak i ich stan idealny (nie przesadzam), mimo to wolałem nie czekać, aż to się zmieni. Jak się jednak okazuje, wygląd to nie wszystko, a wiek i warunki przechowywania robią swoje.
[#32] Re: Wylane kondensatory ?

@misiek2, post #31

Ja korzystam z usług Jaroba. Zawsze doparzy się czegoś jeszcze, żeby nasza misia żyła jak najdłużej.Bardzo polecam:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem