kategoria: Programy
[#31] Re: PFS vs. SFS

@pong777, post #30

Czyli same problemy są z tym PFS. Ja używam SFS i jest OK.
[#32] Re: PFS vs. SFS

@Kilos, post #26

Ten zamiennik systemowego info pokazuje. Dodatkowo poprawnie wyświetla wielkość partycji.
[#33] Re: PFS vs. SFS

@Pawelek, post #28

Chciałem na szybko zrobić na emulatorze partycje PSF3 jak chce formatować to mam błąd, że dysk jest zabezpieczony przed zapisem. Nie mam jak sprawdzić, chyba że podeślesz mi już gotową plikopartycję do emulatora.
[#34] Re: PFS vs. SFS

@HanSolo, post #33

W PFS3 formatujemy pod WB i tylko w trybie szybkim nigdy pełnym. Warto wpierw wrzucić najnowsze scsi.device (ROM 3.x) lub scsi v46 Don_Adana. Potem zakładać partycję (najlepiej pod HDToolBoxem z OS 3.9) a potem formatować. Na korzyść PFS3 przemawia brak problemów z maską i maxtransferem.

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2016 10:44:01 przez pong777
[#35] Re: PFS vs. SFS

@pong777, post #34

I do tego komendą pfsformat OK
[#36] Re: PFS vs. SFS

@Umpal, post #35

Witam.
Napiszcie proszë jak wygląda współpraca z Fast-ata np. na 040?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem