kategoria: NatAmi
[#1] Obraz dysku hfe
Mam prośbę. Wrzuciłem na Mista core Minimig AGA i tak sobie patrzę co działa a co nie ale... przydałby się obraz dysku w hfe z systemem grami, demami, whdload itp. Oczywiście zacząłem sobie to przygotowywać - niestety trochę to trwa. Może ma ktoś gotowy obraz i mógłby poratować. Jedyny warunek (nie wiem czy to specyfika mista czy każdy Minimig tak ma), że obraz hfe nie może posiadać tablicy partycji.
A może da się w jakiś sposób zrobić taki obraz na Amidze? Zrobiłbym na A4000, przesłał przez sieć i tyle. Po edycji s-s i u-s powinien działać.
Jakby co to z góry dzięki.
[#2] Re: Obraz dysku hfe

@Jenot, post #1

OK, znalazłem. Niestety przegrywanie z Amigi do obrazu to droga przez mękę, a jeszcze żeby ten obraz był widziany przez rdzeń minimiga...
Na szczęście forum minimiga i link do torrenta na tym forum okazały się pomocne. Resztę plików przeniosę sobie przez ADFy bo w obrazie nie ma nic pod AGA.
Tak BTW szkoda, że jeszcze nie działa na core AGA Slam Tilt i Chaos Engine ale nic to, dobrze, że projekt żyje i ma się dobrze, bo na nic innego z obsługą AGA (oprócz klasyka) nie ma co liczyć.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 19:09:03 przez Jenot
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem