[#121] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@RadoslawF, post #120

pytanie za 100 pkt, gdzie jest _arti?
Ma ktoś z nim jakiś kontakt poza forum PPA? Fb, nr telefonu czy coś?
Mam nadzieję, że nie przymelanżował ostro za naszą kasę i nie wróci spłukany pod koniec miesiąca z nową akcją
Tak na poważnie to może coś się stało? Był zagranicą i nie dał znaku życia po powrocie?
[#122] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@zmiennik, post #121

_arti to odpowiedzialna osoba i melanżuje za swoje :P więc na pewno się odezwie
[#123] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@QUAD, post #122

Dokładnie, przestańcie męczyć poślady. Cierpliwości. Chłopak najpewniej zarabia na chleb teraz, odezwie się gdy znajdzie czas.
[#124] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Sokok, post #123

Ja wiem gdzie jest ale nie powiem, za jakichś czas będzie. Spokojnie
[#125] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@mwb113, post #124

Cześć! Żyję!
Bardzo was przepraszam ale, jak pisałem @zmiennik'owi na Skype, robota mnie przywaliła. 20. mam deadline, wstaje o 5:00 i kładę się o północy. Oczywiście nie miałem czasu, żeby zajrzeć do kart rejestracyjnych i przelewów. Spróbuje to ogarnąć w piątek. Jeszcze raz przepraszam ale nie chcę tego robić na szybko, bo to nie ma sensu. Berta już powiadomiłem, że mamy około 30-tu zgłoszonych i opłaconych chętnych.

A, ktoś tam się pytał o nazwisko do przelewu - jak w mejlu - Piotr Potera



Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 22:03:55 przez _arti
[#126] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@lysyzastary, post #34

Jeśli dobrze rozumiem Civilization też jest tylko dla wersji zarejestrowanej, czy może chodzi tylko o wersje Civilization CD.
[#127] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #125

Dopisałem się. Karta rejestracyjna wysłana.
[#128] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #125

Przelew poszedł na ING.
W tytule przelewu (Alior Bank) nie mogłem użyć znaku #, więc poszło z tytułem WHDload 4.
Mail też poszedł z kartą.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2015 11:42:11 przez Vato
[#129] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Vato, post #128

Ja się zastanawiałem czy kupować bo nie gram dużo, a teraz mnie olśniło że przecież jest dużo instalatorów demek i to w dodatku tak fajnie podlinkowanych samych archiwów z demami na stronie WHDload, że tylko sciagać i później instalator się pyta o ścieżke do archiwum i ładnie rozpakowuje i daje gotową ikonke z obrazka (nie muszę już się bawić samemu w robienie ikonek - PNG2icon). Zakup na pewno nie pożałowany.
[#130] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Pawelek, post #129

Lista chętnych przedstawia się następująco - załącznik.
Teraz tak:
1. osoby spoza Polski - trzeba liczyć się z tym, że Bert nie będzie chciał Wam dać zniżki - już raz kręcił nosem na coś takiego. Jak coś, to oczywiście oddam kaskę;
2. osoby, które są zaznaczone jako czerwone - proszę o jak najszybsze podesłanie kart rejestracyjnych i sprawdzenie przelewów - być może ja coś przeoczyłem - dajcie cynk na priv;
[#131] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #130

Wysłałem Ci ponownie maila (pierwszy poszedł 2 stycznia) z kartą rejestracyjną i dodatkowo potwierdzeniem przelewu (chociaż z listy wynika że doszedł). Mail poszedł na maila ja@pio.....
[#132] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@wali7, post #131

Można się jeszcze dodać?
[#133] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@player_sct, post #132

Mamy kilka dni zanim spóźnialscy się ogarną, więc chyba tak
[#134] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #133

to ja prześlę jeszcze raz kartę rejestracyjną z polskim adresem... nie ma co go denerwować
[#135] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #130

1. osoby spoza Polski - trzeba liczyć się z tym, że Bert nie będzie chciał Wam dać zniżki - już raz kręcił nosem na coś takiego. Jak coś, to oczywiście oddam kaskę;


Ja mieszkam również w Polsce. 50/50. Jak chcesz, mogę podesłać kartę z polskim adresem.
[#136] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Diaboł, post #135

Podsyłajcie jak najszybciej bo ja potrzebuje licencje na imprezę amigową którą organizuje w domu a sprawa się przeciąga :)
[#137] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Davka, post #136

Chłopaki, serio ogarnąć się. Ludzie czekają OK
[#138] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #137

No właśnie komputerowcy wstyd tak długo wypełniać plik i przelew robić...
[#139] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #137

Trochę to długo trwa. Może pora dać ostateczny termin na wczoraj i dzisiaj załatwić sprawę?
[#140] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Diaboł, post #139

Dobra, czekam do czwartku na wpłaty i karty rejestracyjne. Nie będzie - promocyjny kluczyk przepada.
[#141] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #140

Pete, sugeruję napisać bezpośrednio maila/PW do zalegających. (Nie)stety to forum jest tak skonstruowane, że nie każdy biorący udział w dyskusji dostaje powiadomienia o odpowiedzi.
[#142] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Sokok, post #141

Napisałem oczywiście.
[#143] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Sokok, post #141

Od czego jest opcja obserwuj wątek.
[#144] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Pawelek, post #143

Od czego jest właściwa interpunkcja? ;d

//dobra juz nie bede zlosliwy i odpowiem normalnie..

nie w tym rzecz.. domyślnie powiadomienia otrzymuje się tylko wtedy gdy ktos odpowiada bezpośrednio na twój post. zalegający ze sprawami do Piotra mogą nie mieć pełnej subskrypcji wątku, stad sugestia żeby się z nimi skontaktować bezposrednio.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 12:43:42 przez Sokok
[#145] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@_arti, post #140

A nie mozesz po prostu podac listy osob, ktore nadal nie zaplacily?
[#146] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@selur, post #145

Tu jest link drunk
[#147] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@selur, post #145

A nie możesz po prostu podesłać Artiemu zalegającej karty rejestracyjnej, z którą zalegasz podczas gdy wszyscy na Ciebie czekają? :]
[#148] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Pawelek, post #143

Po prostu osoby te są nie ogarnięte, bo mi przelew zajął dwa kliknięcia, a wypełnienie pliku txt danymi to też około minuty.
[#149] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@Sokok, post #147

Dziwna sprawa, sprawdzilem teraz poczte i faktycznie mam wczorajszego mejla od Artiego o wyslanie ale ja formularz wyslalem 5 stycznia.
[#150] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja #4

@selur, post #149

Lista zaktualizowana. Brakuje jednej karty od użytkownika Sławomira oraz jednej wpłaty/karty od @cosmita.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem