kategoria: A4000
Wątek zamknięty
[#1] Amiga 500 na nowo
Czesc , po 18 latach odkopałem swoją Amigę 500 , kolega z forum mówił żebym jej nie włączać , tylko wpierw spytac sie fachowca o nowe kodesatory , przyznam ze na chwile ją włączyłem i daje mi czarno biały obraz , więc pewnie coś sie uszkodziło czy w niej trzeba wymienić kodesatory ? mam rowniez kilka gier na dyskietkach i stacja dysków nie chce czytac po włożeniu kilka razy kliknie i staje , co to moze byc od czego w ogole zacząć przygode ? chciałbym synkowi pokazać jak sie kiedys grało w mario , mam w świeta troche czasu ale jeden wielki ZONK
[#2] Re: Amiga 500 na nowo

@marekk, post #1

A500 po chinchu daje obraz czarnobiały, to normalne.

Co do drugiego pytania, to albo stacja się uszkodziła, bądź zabrudziła, albo dyskietki rozmagnesowały.
[#3] Re: Amiga 500 na nowo

@marekk, post #1

Żegnaj, klonie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem