kategoria: A1200
[#1] A1200 FAST RAM pod klapką - budowa
cześć,

mając na uwadze dokonania naszych kolegów z forum zastanawiam się, czy byłaby jakaś szansa na wykonanie karty 1200/8? Tyle ciekawych rozwiązań "garażowych" powstaje ostatnio do A500/A600, w przypadku A1200 jesteśmy skazani na monopol Jensa lub stare rozszerzenia Elsatu lub Elboxu, których cena dobija do wartości kart 030LC sprzed roku. Jest jeszcze Sakura, ale chciałoby się czasami mieć te 8 MB FAST :) Z tego co kiedyś czytałem problemem był brak/słaba dostępność złącz Expansion. Wiem, że kipper2k miał ostatnio te części na zbyciu.

Inna sprawa, jak z opłacalnością takiego projektu, czy cena karty mogłaby być niższa od ACA 1220/16 ?

pozdr
[wyróżniony] [#2] Re: A1200 FAST RAM pod klapką - budowa

@charliefrown, post #1

No to teraz mogę się przyznać, że pracuję od jakiegoś czasu nad taką kartą :) Będzie to zwykłe rozszerzenie pamięci RAM do max 8MB.
Taka mała niespodzianka na koniec starego roku :)
[#3] Re: A1200 FAST RAM pod klapką - budowa

@spidi, post #2

Wow! Super :)
[#4] Re: A1200 FAST RAM pod klapką - budowa

@spidi, post #2

nie można było się przyznać wcześniej Przed świętami kupiłem ACA1220/20MHz szeroki uśmiech
Ale jak będzie jakieś zbiorowe zamówienie to może się zdecyduję.
[#5] Re: A1200 FAST RAM pod klapką - budowa

@spidi, post #2

super :)
[#6] Re: A1200 FAST RAM pod klapką - budowa

@spidi, post #2

Hej!
Jak tam postępy w ukończeniu rozszerzenia?
JBC zapisuję się na sztukę.
[#7] Re: A1200 FAST RAM pod klapką - budowa

@movin, post #6

Na chwilę obecną mam zarejestrowany swój numer producenta.
Reszty jeszcze nie ma co pokazywać

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2015 22:21:28 przez spidi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem