kategoria: Programy
[#1] GUI do WHDLoad
Poszukuje jakiegoś wygodnego GUI do WHDLoad. Jest iGame, ale jest ono trochę ociężałe (MUI). Szukam apki, która by miała własne GUI i była wygodna do uruchamiania gier spod Workbencha. Znacie jakieś
[#2] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #1

Obadaj sobie ClassicWB (np pod WinUAE na szybko), tam są skonfigurowane 3 GUI z tego co kojarzę ale ja i tak wybieram iGame. Chętnie jednak usłyszę jakąś alternatywę która by działała np. bez S-S.

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 21:44:19 przez Davka
[#3] Re: GUI do WHDLoad

@Davka, post #2

To będę musiał zainstalować ClassicWB na UAE aby obczaić temat. Dzięx.
[#4] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #1

Tiny launcher :)
[#5] Re: GUI do WHDLoad

@QUAD, post #4

Xbench
[#6] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #1

Jest jeszcze "GUI" dziajace na Amigaguide.
[#7] Re: GUI do WHDLoad

@Norbert, post #6

Na Amigaguide
[#8] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #7

Nie instaluj, jednak są tylko 2: iGame na MUI i AGLaunch na AmigaGuide.
Ten drugi jest bardzo prostacki, po prostu lista gier do kliknięcia, wraz z tymi których nie masz.
[#9] Re: GUI do WHDLoad

@Davka, post #8

Testowałem xbench ale średnio mi podchodzi. Znalazłem jeszcze KGLoad Launcher
[#10] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #9

Ja używam Xbencha, nawet artykuł o nim do ppa popełniłem.Mam zamiar niedługo zarejestrowac go u autora. warto wg mnie, bo facet cały czas to rozwija, program to prawdziwy kombajn z własnym managerem plików i shellem, odpalam ami bez s-s, executuje mały skrypcik uruchamiający XB i mam wszystko co potrzebuję do WHDLOAD.

A spod WB używam iGame.
[#11] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #1

Jest iGame, ale jest ono trochę ociężałe

albo zainwestuj w turbo
[#12] Re: GUI do WHDLoad

@twardy, post #10

Fajnie że xbench ma takie bajery ale potrzebuje tylko odpalarki do gier. Jak narazie KGLoad leży mi najbardziej. Jedna rzecz mnie denerwuje w xbench, ta muzyczka która gra w tle. Niby da się ją w opcjach wyłączyć ale wraz na głównym ekranie gra.
[#13] Re: GUI do WHDLoad

@QkiZ, post #12

nie zakładam wątku bo ten znalazłem i odświeżam
szukam do wb 3.9 prostego interfejsu do gier whdload
w clasic wb jest igame i tak chciałem zainstalować
ściągnałem a zminetu igame.lha rozpakowałem i czytam co tam jeszcze trzeba
potrzebne do uruchomienia sa
guigfx.library i render.library te libsy skopiowałem z clasicwb
a guigfx.mcc i texeditor.mcc nie mogę się doszukać
jak igame uruchomić?
[#14] Re: GUI do WHDLoad

@JacK_Swidnik, post #13

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem