kategorie: A1200, Programy
[#1] Problem w programie Demo maniac v2.19
Witam wszystkich Amigowców.
Bawię się świetnie tym programem , jednak mam problem z załadowaniem własnego tekstu. Próbuję go stworzyć w programie TxEd w formacie .txt , takim samym jak przykładowe texty zawarte na drugiej dyskietce. Niestety przy próbie załadowania mojego textu do pamięci pokazuje się komunikat: This file is no valid DemoManiac datafile. Przykładowe pliki .txt ładują się prawidłowo.
Jak przygotować własne .txt ? Czy powinienem użyć innego programu niź TxEd?

Proszę o pomoc.
[#2] Re: Problem w programie Demo maniac v2.19

@turboraver, post #1

Czy przykładowe pliki po zaladowaniu do TxEd i ponownym zapisaniu ładują sie do Demomaniaca

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 20:03:53 przez Norbert
[#3] Re: Problem w programie Demo maniac v2.19

@Norbert, post #2

Znalazłem rozwiązanie szeroki uśmiech
Napiszę dla innych zainteresowanych tematem :
Plik musi zaczynać się od treści : TEXT DemoManiac
Później można pisać już wszystko

Dzięki Norbert za chęci.
Pozdrawiam
[#4] Re: Problem w programie Demo maniac v2.19

@turboraver, post #3

A to wcześniej nie sprawdziles jak wyglądają oryginalne pliki ?
Przecież to podstawa.
[#5] Re: Problem w programie Demo maniac v2.19

@Norbert, post #4

Sprawdziłem jeden plik. Po Twojej odpowiezi załadowałem inny przykładowy tekst.Wtedy zauważyłem że oba zaczynają się tak samo.
[#6] Re: Problem w programie Demo maniac v2.19

@turboraver, post #5

Nie widziałem plików juz przypuszczalem że czyms sie wyróżniają, dlatego zadałem takie pytanie.
Fajnie że udało Ci się to znalezc
[#7] Re: Problem w programie Demo maniac v2.19

@Norbert, post #6

Czy ktoś to posiada i mógłby jakoś udostępnić?
Mam wersję z TOSECa ale jest tam info o wirusie i chyba wolałbym jej nie próbować.
Podobno też 2.19 jest zabugowana i się wiesza w pewnych momentach a starsze werje (2.16?) nie. To może bardziej tą 2.16.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem