kategorie: A1200, Karty CF, Sprzęt
[#1] Problem z kartą CF i SD
Witam Amigowców.

Mam problem z formatowniem karty CF jak i SD czy to na Amidze czy w emulatorze. Obie karty mają pojemność 8GB ale i tak wykrywa je na 3,7. Dzielę je na partycję. Pierwsza partycja formatuje sie ładnie druga już nie. Pisze że zły DOS. Co mogę z tym problemem zrobić. Czy muszę mieć kartę 4GB aby było dobrze?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
[#2] Re: Problem z kartą CF i SD

@Stardigit, post #1

Pogrzeb trochę postów niżej jest o tym dość duży i nie jeden wątek. W skrócie nowe scsi.device + najlepiej SFS zamiast FFS i i będzie git! Ja np. używałem w A1200 dysku 80GB bezproblemowo. Dodatkowo przy kartach CF/SD trzeba ustawić prawidłowy MaxTransfer oraz Maskę.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 12:54:46 przez pong777
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem