kategorie: A1200, Sprzęt
[#1] Poszukiwana osoba
Witam,
poszukuję osoby z Warszawy ze sprawną Amigą 1200 tower w celu sprawdzenia karty turbo, przewidziana gratyfikacja.
[#2] Re: Poszukiwana osoba

@HSCX, post #1

pokrywasz koszty uszkodzenia sprzętu ?
[#3] Re: Poszukiwana osoba

@dez3, post #2

tak
[#4] Re: Poszukiwana osoba

@HSCX, post #3

jaka karta i jaki problem?
[#5] Re: Poszukiwana osoba

@dez3, post #4

PPC 603e/200 060/50, Ogólne sprawdzenie czy działa
[#6] Re: Poszukiwana osoba

@HSCX, post #5

masz blisko do ZGIERZA moze chcesz podjechac
Kolega chyba aukcje wygrał.

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 23:22:04 przez mwb113
[#7] Re: Poszukiwana osoba

@HSCX, post #5

mam nadzieję, że poprosiłeś o dodatkowe zdjęcia przed zakupem albo widziałeś kartę na żywo?
procesor 060 jest rev.6 natomiast chłodzenie jest nie oryginalne i na zdjęciu o które poprosiłem widać wyraźnie, że ktoś kombinował z mnożnikiem (jakiś rzeźnik lutował....skąd ja to znam????????), duże prawdopodobieństwo że ppc jest podkręcone.
jeżeli to jest rzeczywiście karta z allegro, to mam nadzieję ze nie zapłaciłeś jeszcze..
za taką kasę to polecam osobiście się wybrać i sprawdzić u sprzedającego i dopiero rozliczyć się.
lepiej odstąpić od umowy nawet zaryzykować negatyw a nie 3,5k
w Twojej okolicy polecam tylko @stachu100

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 23:44:20 przez dez3
[#8] Re: Poszukiwana osoba

@dez3, post #7

Tak, to jest ta karta,
poprosiłem o bliższe wyjaśnienia sprzedającego.
[#9] Re: Poszukiwana osoba

@HSCX, post #8

I jak jest ktoś chętny aby to cudo sprawdzić.
Czy działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem