kategorie: A4000, Sprzęt
[#1] Gotek (Cortex) vs A4000
Czy ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć że SELECTOR działa na prockach wyższych niż 68030? Testuje na A4000 z 68040 i dostaje guru 80000004 (Illegal Instruction), więc podejrzewam, że SELECTOR woła jakąś instrukcję nie obsługiwaną przez 68040...
[#2] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@strim_, post #1

Dorzucenie SetPatch'a i 68040.library do SELECTOR.ADF i modyfikacja startup-sequence, tak aby wykonywał się SetPatch przed SELECTORem poniekąd rozwiązuje problem. Tzn. SELECTOR się uruchamia, ale na razie wyświetla "emulator not found". Może to problem czegoś innego jeszcze...


Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 11:59:52 przez strim_
[#3] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@strim_, post #2

A odpal go po załadowaniu systemu z dysku.
[#4] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@strim_, post #2

Dogranie plików do Selectora.ADF może uszkodzić listę przypisań ADF lub lista uszkodzi dograne pliki.
[#5] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@strim_, post #2

Może być to wina partycji, przynajmniej ja tak miałem. Gdy odpaliłem ACA-500 z F10/tab/Delete. Czyli w takiej konfiguracji karty cf są nie aktywne, selektor startował. Na A-1200 też tak miałem, była to wina partycji Amige zamrażała na czarnym ekranie lub też pokazywał się jakiś "błąd" w okienku.
[#6] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@strim_, post #2

Mialem A4000/040 z gotekiem (df0) i fdd (df1). Wszystko chodzilo ok.
[#7] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@jarek72, post #6

Cokolwiek było problemem, zniknęło po upgrade do firmware HxC.
[#8] Re: Gotek (Cortex) vs A4000

@strim_, post #7

Dokładnie warto zapłacić. Działa więcej gier. Brak problemów na 060. Ciągła aktualizacja.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem