[#1] Ekstremalnie krótkie kable.. by się przydały...
Mam pytanko, czy ktos ma do sprzedaży, umiałby zrobić lub wie gdzie kupić jak najkrótsze kabelki: taki powiedzmy dobrze ekranowany RGB-audio -> SCART/euro o długości ok. 30-50cm oraz drugi ParNET do programu PC2Ami powiedzmy o długości 70-80cm ?
[#2] Re: Ekstremalnie krótkie kable.. by się przydały...

@xtro, post #1

Zrobić nie problem. Czy dobrej jakości, ja wiem, standardowej. ;)

Za tydzień wracam do Szczecina to mogę Ci takie sklecić. Lutownicy się boisz? ;)
[#3] Re: Ekstremalnie krótkie kable.. by się przydały...

@xtro, post #1

Ta brzydsza połowa bacusia robi zajebiste kable RGB/SCART. Ja się np. na swoim podciągam
[#4] Re: Ekstremalnie krótkie kable.. by się przydały...

@_arti, post #3

ok... Co do lutownicy to ja byłem zawsze mało zgrabny... najlepsze co lutowałem to projekt Paddle do ZX Spectrum i pióra świetlnego, ale nikt nie chciał tego podłączyć i sprawdzić do kompa - były wówczas zbyt cenne... tym bardziej , że wówczas (podstawówka) wykonałem z kolega płytke drukowana wg. schematu bodaj z Bajtka na brystolu , a scieżki z folii aluminiowej po czekoladzie i na tym były niezgrabne luty!

Nie śpieszy mi się z tymi kablami, ale chciałbym mieć takie kruciutkie , bo obecny LPT mam chyba z 3m i czasem zrywa, a RGB scart nie mam wcale. Po czinczu to nie to - wczoraj się nieźle wk*****em bo kilka odpaleń Ami i TV było potrzebne - TV tracił synchro obrazu i skakał w pionie...
[#5] Re: Ekstremalnie krótkie kable.. by się przydały...

@xtro, post #4

Jak co zapraszam na PW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem