kategoria: A4000
[#1] A4000 VT prośba o wycenę
jest sobie A4000, wstępnie zarezerwowana dla mnie, niestety nic jeszcze nie wiem o bebechach poza tym, że służyła jako maszyna do VT. Cena zachęcająca, na poziomie równowartości 4 Goteków z HxC od kolegi Jacka. Z trzema monitorami, z którymi niestety będę musiał się pożegnać z uwagi na ograniczenia garabytowe i brak miejsca w samochodzie z wypożyczalni. Ile może być Waszym zdaniem warta sama A4000 golas z toasterem? My Polacy nie lubimy przepłacać ;)

link
link
link
link
link
[#2] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@charliefrown, post #1

brać nie zastanawiać się za taką cenę, w Pl w efunzine za golasa bez karty procesorowej trzeba dać ok 2k i kolejka chętnych długa....
[#3] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@charliefrown, post #1

Samo oprogramowanie to gratka, A4000 zaczynają się od 1500pln bez karty procesorowej (ok, minus za obudowę, bo w oryginalnej lepiej). To super okazja, ja bym brał.
[#4] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@charliefrown, post #1

Szczęściarz OK Samo to, co tylko widać na zdjęciach jest warte ze 2.5 koła.
[#5] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@charliefrown, post #1

Piszesz, ze rownowartosc 4 Gotekow od Ponga czyli jakis 700zl i zastanawiasz sie czy kupowac?


"My Polacy nie lubimy przepłacać ;)"


Czlowieku z Treblinki uciekles czy jak?
[#6] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@selur, post #5

E tam, zastanawia się, dzieli się radością na forum (no dobra, wzbudza też niezdrową zazdrość, ale my staramy się być dojrzali i cieszymy się razem z nim OK)
[#7] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@charliefrown, post #1

Takie ceny osiągają gołe A1200 na Alledrogo. O A4000 nie wspomnę, ale jest tak jak piszą przedmówcy. Polecam sobie przejrzeć ceny na w.w. portalu aukcyjnym żeby mieć orientację.

Krótko mówiąc masz nie lada okazję za taką cenę pozyskać sprzęt, który osiąga kilka razy większe ceny na aukcjach
[#8] Re: A4000 VT prośba o wycenę

@charliefrown, post #1

dzięki wszystkim za opinie (selur jak zwykle w formie ;). Postaram się kupić ten sprzęt, o ile nie sprzątnie mi go jakiś lokalny handlarz. Nawet tam nie brakuje łowców okazji i innych uczynnych, którzy piszą "chętnie przyjadę po Twoją Amigę 4000/ Atari Falcona/ TT"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem