kategoria: Sprzęt
[#1] Koty i mysz
Czyściłem dzisiaj mysz i zostawiłem kulkę na blacie. Koty zajęły się kulka na tyle skutecznie że od dwóch godzin szukam i dupa. Ku przestrodze...
[#2] Re: Koty i mysz

@mastabaniak, post #1

Kup sobie interfejs myszy USB i mysz optyczną. Mysz musi być USB z elektroniką PS2. Ja używam myszki Omega za około 15 zł.
[#3] Re: Koty i mysz

@Andrzej Drozd, post #2

Lubię te kanciaste myszy od Amigi, na razie z dwóch działających zrobiła się jedna :D
[#4] Re: Koty i mysz

@mastabaniak, post #1

Myślę że kulki można dopasować z innych myszy z PC. Choć znalezienie teraz myszy pod PC z kulką to też nie lada wyzwanie

Ja przyłączę się do propozycji kolegów i zasugeruję jednak zakup odpowiedniego interfejsu i myszy optycznej. Zupełnie inna technika, płynność ruchów. Choć nawiasem mówiąc w dawnych czasach gdy pracowałem na PC i Amidze to nie mogłem wyjść z podziwu jak płynne są ruchy na Amidze w porównaniu z myszami szeregowymi pod Win3.11. No ale czasy się zmieniają, przyzwyczajamy się do lepszego. Stąd "trumienka" z A500 niech sobie leży jako eksponat a używać czegoś obecnego.

Ja mam tak: (zdjęcie już ciut nieaktualne ale powiedzmy że...)



Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 21:52:45 przez Romlen
[#5] Re: Koty i mysz

@mastabaniak, post #1

Kulka nada się od starej myszki od PC - idzie jeszcze takie dostać, za darmo nawet.
[#6] Re: Koty i mysz

@recedent, post #5

Ja oddam taka za darmo za 20zl.
[#7] Re: Koty i mysz

@selur, post #6

Jak mój syn zgubił kulkę z "trumienki" to jakoś znalazłem za darmo, więc nie rezonuj, bo handlarzyna z Ciebie wyłazi :)
Kulka zresztą się potem znalazła, więc mam jedną w zapasie. Zadałem sobie na tyle trudu, żeby ją odnaleźć w szufladzie komody i oto leży przede mną - gładka, szara, pogumowana, niepokojąca... Jeśli koledze mastabaniakowi się nie znajdzie to niech da mi znać, dostanie ją ode mnie po kosztach przesyłki.
[#8] Re: Koty i mysz

@recedent, post #7

Ja bym tam wystawil na Gieldzie PPA za darmo z przesylka 99,99zl
[#9] Re: Koty i mysz

@mastabaniak, post #1

Jak chcesz to wpadaj do mnie mam ich chyba ze 20 ,coś dopasujemy.

TOTALNIE ZA DARMO !!!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 14:43:07 przez damianx
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem