kategorie: A1200, Prometeusz
[#1] (New)Ikony WHDLoad i sekcja Tooltypes
Witajcie,

Mam takie nietypowe pytanie odnośnie Ikon uruchamiających gry pod WHDLoad. Pobrałem kilka gier ze strony z preinstallowanymi grami WHDLoad, z NewIcons w katalogu. Ikony w Tooltypes mają oczywiście ustawione SLAVE, PRELOAD itd. a poniżej jest DON'T EDIT FOLLOWING LINES i jakiś kod.
Jako, że nie wszystkie ikony przypadły mi do gustu, chciałem podmienić je na klasyczne ikony lub MagicWB (także z większym bufferem). Do zadania tego zaprzęgłem IconInstaller (Iconian jest dla mnie zbyt nieprzyjazny w obsłudze), zaznaczając żeby poza obrazkiem pozostawił ustawienia ikony oryginalnej, przy okazji zabijając NewIcon (erase). W efekcie dostałem ikoną taką jak chciałem, ale linie poniżej SLAVE i PRELOAD uległy skasowaniu. Oczywiście przerzuciłem je do katalgou z dyskami i slavem i wszystko jest niby OK, programy się odpalają.

Do czego odnoszą się zatem te linie poniżej DON'T EDIT FOLLOWING LINES? Czy one coś modyfikują? Coś tracę kiedy się skasują?
[#2] Re: (New)Ikony WHDLoad i sekcja Tooltypes

@TenMatys, post #1

NewIcons
[#3] Re: (New)Ikony WHDLoad i sekcja Tooltypes

@Norbert, post #2

Norbert, możesz rozwinąć? Rozumiem, że linijki te są związane z NewIcons czyli co - odnoszą się do obrazka (pozycja, liczba kolorów etc.)?
[#4] Re: (New)Ikony WHDLoad i sekcja Tooltypes

@TenMatys, post #3

Po wykasowaniu tych danych, tracisz ikone newicons

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 15:51:46 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem