kategoria: Programy
[#1] Zakupy na amistore, czas reakcji
Cześć, kupował ktoś z szanownych forumowiczów coś na amistore ?
Ja zakupiłem 29.02 Personal Painta i qrcze do dzisiaj nic nie mam, przyszło mi tylko na maila potwierdzenie zapłaty z paypala i nic więcej. Jak długo się czeka na realizację zamówienia ?
[#2] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@QUAD, post #1

Na Vesalii robiłem 2 razy zakupy i pamiętam, że coś ok tygodnia czekałem.
Z imagineshop podobnie.
Więc z zagranicznych sklepów 4 dni oczekiwania to nie powód do niepokoju.
[#3] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@movin, post #2

No, tylko że Amistore to jest sklep elektroniczny, tu chyba nie przychodzi fizyczna kopia do domu...
[#4] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@QUAD, post #1

Jak kupowałem. Wymiana e-maili to około tydzień lagów :/
Jak coś załóż sprawę PayPal i się odezwą - sprawdzone działa

Na + to porządne pakowanie towaru i dostałem fajną kartkę świąteczną z ami rysunkiem.
2 tygodnie czekania na pakę.
[#5] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@pong777, post #4

Temat do zamkniecia, odpisali i się okazało że trafiło do spamu, więc już mam swoją kopię :)
dzięki wszystkim za pomoc
[#6] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@QUAD, post #5

Tak na prszysłość. W Amistore zawsze miałem zakup od ręki. Więc jak nie ma od razu sprawdza się SPAM a dopiero potem marudzi i d...ę zawraca innym.
[#7] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@recedent, post #3

:) nie liczyłem na to że mi prześlą pudełkową wersję, z mojej wypowiedzi to nie wynika to fakt ale nawet mi do głowy nie przyszło że ktoś może tak pomyśleć.

zatem sorki
[#8] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@TomK, post #6

Po to jest forum żeby zapytać i się dowiedzieć czegoś od bardziej doświadczonych userów, robiłem tam zakupy po raz pierwszy i gdzieś wyczytałem że mają czas do 48 godzin więc sobie czekałem bez marudzenia, skoro tak bardzo Ci zawracam d..ę to po kiego odpisujesz jak sprawa jest wyjaśniona, chyba tylko po to żeby pomarudzić qfa :/

do zamknięcia bo zaś się syf zrobi jak w innych wątkach.
[#9] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@QUAD, post #8

Spoko, spoko syf się nie zrobi. Po prostu zszokowałeś mnie że jeszcze nie wiesz że jak Ci jakiś list "zginie" to pierwsze co się robi to sprawdza SPAM. szeroki uśmiech
[#10] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@TomK, post #9

no właśnie nigdy mi nic nie zginęło dlatego nie brałem takiej opcji pod uwagę :D teraz będę pamietał heh
[#11] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@QUAD, post #1

Coś w tym wątku jest dla mnie niejasne. Jest sklep elektroniczny, nawet z klientem pod AmigaOS... I piszecie, że jak ktoś sobie coś w nim kupi, to nie dostaje tego od razu, tylko musi czekać, aż ktoś gdzieś manualnie kliknie i potwierdzi?
[#12] Re: Zakupy na amistore, czas reakcji

@strim_, post #11

Nie. Gda ja kupowałem zawsze miałem po kilku minutach produkt na własnym dysku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem