kategoria: A2000/A3000
[#1] A2000 i CD
Witam.
Udało mi sie dostać kartę At-Bus 2008 która jest połączona z CD oraz HD,wszystko chodzi świetnie itd.Natomiast planuje wykonać formata i zainstalować od nowa Workbencha 3.0
Pytanie moje jest następujące,co muszę dograć,doinstalować do Workbencha żeby Amiga wykrywała mi po formacie CD.Moja amiga ma ROM 3.1 oraz kartę GOLEM RAM 6MB.
Trochę boje się tego ruszać żeby nie zapsuc


Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 14:33:10 przez wolf1128
[#2] Re: A2000 i CD

@wolf1128, post #1

Podejrzewam, że potrzebujesz CD-ROM handler (jest w L:) i mountlistę - jest gdzieś w DEVS:. I tyle. Device jest w ROM-ie karty i jest to prawdopodobnie oktagon.device.
[#3] Re: A2000 i CD

@_arti, post #2

czyli nie musze nic instalowac??
[#4] Re: A2000 i CD

@wolf1128, post #3

Musisz.
Dopiero wb3.5 mial sterowniki do cd w standardowej instalce
[#5] Re: A2000 i CD

@wolf1128, post #3

O ile skopiujesz sobie ww. pliki, to nie musisz.
[#6] Re: A2000 i CD

@_arti, post #2

Czyli jesli dobrze rozumuje to mam zgrać na dyskietke z zainstalowanego teraz Workbencha z L: aux-handler, CacheCDFS, CDFileSystem, Port-handler, queue-handler
a z Devs: cd.device a potem to przerzucić juz do nowego?
[#7] Re: A2000 i CD

@wolf1128, post #6

dokladnie tak a nastepnie kupic ksiazke amiga workbench
przeczytac ja i nie zadawac wiecej tak banalnych pytan na grupie
dyskusyjnej prosze pana . bo zainstalowanie cd w sytemie workbench to najprostsza
i zarazem podstawowa czynnosc ktora kazdy amigowiec znac powinien
od mniej wiecej polowy lat dziewiedziesiatych
[#8] Re: A2000 i CD

@AmigaMan71, post #7

Dobrze proszę Pana:)
[#9] Re: A2000 i CD

@AmigaMan71, post #7

Qrde.... a nie można tak po prostu człowiekowi pomóc.. podpowiedzieć ? A może początkujący... i się zniechęci... Ehh..
[#10] Re: A2000 i CD

@AmigaMan71, post #7

O! AmigaMan71 wrócił z banicji? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem