kategorie: A1200, Programy, Sprzęt
[#1] [sfs] niewidczne partycje
Mam problem z jednym dyskiem. Ma on partycje w SFS i są one widoczne w Boot Menu. Kiedy odpali WB z mojego dysku, owe partycje znikają a HDToolbox twierdzi, że nic na dysku nie ma.

Raz na kilka resetów któraś z partycji tego dysku pojawi się pod WB i można jej używać ale HDToolbox dalej twierdzi, że dysk jest niespartycjonowany. Jakieś sugestie? Dysk pada?
[#2] Re: [sfs] niewidczne partycje

@_arti, post #1

SCSIMount widzi partycje ?
[#3] Re: [sfs] niewidczne partycje

@Norbert, post #2

SCSIMount - nie wiem, ale systemowy mouter wywala błąd przy próbie odczytu partycji.
[#4] Re: [sfs] niewidczne partycje

@_arti, post #3

Sprawdź jak Amiga widzi RDB przy pomocy programów jakie znajdziesz na Aminecie
[#5] Re: [sfs] niewidczne partycje

@_arti, post #1

Koledzy mają dobre pomysły, a ja jeszcze zapytam (z uporem maniaka). Czy obszar twardego dysku od 3,9 GB do 4,1 GB jest wolny od partycji i grzecznie leży sobie niezagospodarowany?
[#6] Re: [sfs] niewidczne partycje

@Andrzej Drozd, post #5

Teraz już utworzyłem nowe partycje, w obrębie widocznych 8GB. Wcześniej był cały cagospodarowany - mam najnowsze SCSI.device i 16GB kartę CF w tej Amidze, więc dysk powinien być też normalnie widoczny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem